Drzewne zapachy męskie

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Drzewny (4)
Świeże (2)
Kwiatowy (1)
Orientalny (1)
Owocowy (1)
Świeży (1)
Szyprowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (1)
Format podróżny (3)
Standard (2)
Perfumy (5)
TOM FORD (3)
ACQUA DI PARMA (1)
GUERLAIN (1)
Woda perfumowana (4)
 • ACQUA DI PARMA

  Fico Di Amalfi - Woda toaletowa Roll-On

  10ml roll on wody toaletowej Fico di Amalfi, pakowany pojedynczo. Ten praktyczny format pozwala w każdej chwili zanurzyć się w niezapomniane miejsca, gdzie słońce, niebo i morze stanowią jedno. Zapach preferowany przez mężczyzn.
  149,00 zł
 • TOM FORD

  Oud Wood - Woda Perfumowana

  Egzotyczne drzewo różane i kardamon ustępują miejsca dymionej mieszance rzadkiego drewna oud, drzewa sandałowego i wetywerii. Woda perfumowana Oud Wood to charakterystyczny, wręcz rzemieślniczy zapach, który łączy w sobie klasyczne drewno i kultowe dla Toma Forda "płynne złoto" Oud. Zainspirowany świątyniami wypełnionymi kadzidłami, które angażują zmysły, umysł, ciało i ducha.
  239,00 zł
 • TOM FORD

  Tobacco Vanille - Woda perfumowana

  Na nowo odkrywa klasyczny gatunek zapachów, dodając kremową fasolę tonka, wanilię, kakao, akordy suszonych owoców i słodki sok drzewny, aby uzyskać nowoczesne, bogate i niemal uderzające wrażenie, które jest wyłącznie męskie, no chyba że nosi je kobieta. Woda perfumowana Tobacco Vanille bogaty, rzemieślniczy zapach zawiera tytoń oraz ciepłe i słodkie gourmands. Rodzina zapachowa Ciepłe i korzenne.
  245,00 zł
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme - Woda Perfumowana

  Zapach Wody Perfumowanej zaskakuje nas dynamiczną świeżością akordów mojito, świeżego kwiatowego i zielono drzewnego. Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Guerlain Homme wyróżnia się śmiałą i drzewną osobowością.
  od 389,00 zł 193,90 zł
  -50%
 • TOM FORD

  Tuscan Leather - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Tuscan Leather zawiera skórzane i drzewne nuty. Dodatek olibanum, kwitnącego nocą jaśminu i czarnego zamszu nadaje mu charakterystyczny, nowoczesny charakter, który jest surowy, lecz wytworny, zmysłowy, lecz wyrafinowany. "Głęboki i zwierzęcy, kwitnący nocą jaśmin i czarny zamsz zapewniają charakterystyczną teksturę, która jest surowa, ale wyrafinowana”.
  245,00 zł
Polecane