lang-close

Dr Irena Eris Authority krem

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Oznaki starzenia się (3)
Skóra szara (1)
Worki i cienie pod oczami (1)
Skóra mieszana (3)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Pielęgnacja Twarzy (3)
DR IRENA ERIS (3)
Witamina C (1)
Wzbogacony w antyoksydanty (1)
Serum (1)
 • DR IRENA ERIS

  Authority Supreme Age Delaying Night Cream - Krem na noc

  Multidyscyplinarny zespół naukowców z Centrum Naukowo Badawczego Dr Irena Eris i Instytutu Nenckiego Polskiej Akademii Nauk podczas sześcioletnich badań odkrył kanały potasowe w błonie mitochondrium, których aktywowanie prowadzi do rewolucyjnego wybudzenia komórek skóry ze stanu uśpienia. Supreme Age Delaying Cream krem na noc. Obecność Niacynamidu przyspiesza proces regeneracji skóry, uszkodzonej działaniem promieni UV, zmniejsza ilość barwnika, obecnego w powierzchniowych warstwach skóry, redukując o 11% płytkie i głębokie przebarwienia [słoneczne i hormonalne].
  365,00 zł
  star star star star star
 • DR IRENA ERIS

  Authority Overall Eye Lifting day / night - Krem pod oczy

  Unikalny, koloidalny peptyd złota, wzbogacony o Trihydro Activator, aktywując transport w błonach mitochondrialnych, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, sprawiając, że skóra w ciągu godziny staje się wygładzona, a linie i zmarszczki wokół oczu są mniej widoczne [71%]. Multidyscyplinarny zespół naukowców z Centrum Naukowo Badawczego Dr Irena Eris i Instytutu Nenckiego Polskiej Akademii Nauk podczas sześcioletnich badań odkrył kanały potasowe w błonie mitochondrium, których aktywowanie prowadzi do rewolucyjnego wybudzenia komórek skóry ze stanu uśpienia. Chłodząca, ceramiczna końcówka aplikatora pozwala wykonać masaż, który stymulując krążenie i przepływ limfy działa wygładzająco i drenująco, zmniejszając obrzęki, przebarwienia i sińce pod oczami [68%].
  219,00 zł
  star star star star star
 • DR IRENA ERIS

  Authority Instant Luminous Lifting Day Cream SPF 20 - Krem na dzień

  Działanie liftingujące, wzmocnione przez Red Algae Complex, tworzący na powierzchni skóry film napinająco ujędrniający, zapewnia szybki, skuteczny oraz długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek. Multidyscyplinarny zespół naukowców z Centrum Naukowo Badawczego Dr Irena Eris i Instytutu Nenckiego Polskiej Akademii Nauk podczas sześcioletnich badań odkrył kanały potasowe w błonie mitochondrium, których aktywowanie prowadzi do rewolucyjnego wybudzenia komórek skóry ze stanu uśpienia. Innowacyjny koloidalny peptyd złota, wzbogacony o Trihydro Activator, aktywujący procesy transportu w błonach mitochondrialnych, przyczynia się do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny sprawiając, że skóra natychmiast staje się wygładzona, a linie i zmarszczki są mniej widoczne [57%].
  339,00 zł
  star star star star star
Polecane