Chanel Eau Tendre

Sephora oferuje wyjątkowe doświadczenie piękna dzięki szerokiej gamie produktów, od makijażu po pielęgnację włosów. Odkryj nasze bestsellery i nowości, aby podkreślić swój indywidualny styl. Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż twarzy, zapachy czy pielęgnację skóry, Sephora ma wszystko, czego potrzebujesz.


13 Produktów
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Perfumowana
    50 ml

    595,00 zł

    1.190,00 zł / 100ml

    366

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Perfumowana
    100 ml

    631,00 zł

    631,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    638,00 zł

    366

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    35 ml

    Od

    365,00 zł

    1.042,86 zł / 100ml

    709

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Mleczko Nawilżające
    400ml

    445,00 zł

    111,25 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Nawilżający Perfumowany Olejek Do Ciała
    150ml

    559,00 zł

    372,67 zł / 100ml

    3
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa Twist And Spray
    3 x 20 ml.

    Od

    515,00 zł

    1.031,67 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Krem do ciała
    150 g

    328,90 zł

    219,27 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Krem do ciała
    150 g

    328,90 zł

    219,27 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Delikatna Mgiełka Nawilżająca Do Ciała
    DO CIAŁA 100ML

    285,00 zł

    285,00 zł / 100ml

    5
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Mgiełka Do Włosów
    MGIEŁKA DO WŁOSÓW 35ML

    349,00 zł

    997,14 zł / 100ml

    23
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Mydło W Płynie Do Rąk I Ciała
    400ml

    419,00 zł

    104,75 zł / 100ml

    2
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Dezodorant W Sprayu
    100 ml

    197,90 zł

    197,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    265,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Dezodorant W Sprayu
    100 ml

    197,90 zł

    197,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    265,00 zł

    Brak opinii

13 produktów z 13

Na przykład: name@example.com