Aqua allegoria guerlain

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (5)
  Więcej (11)
  Więcej (12)
  Więcej (12)
  Więcej (12)
Owocowy (9)
Świeże (9)
Kwiatowy (7)
Świeży (7)
Aromatyczny (3)
Drzewny (3)
Pikantny (3)
Piżmowy (3)
Perfumy (17)
Walentynki 💗 (1)
GUERLAIN (18)
101 - 200 ml (11)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (1)
Standard (13)
Spray (1)
Woda toaletowa (12)
Woda kolońska (1)
Edycja Limitowana (1)
Wyłączność (1)
Skóra normalna (2)
Pianka (1)
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria - Balsam do ciała

  Bergamotka to wiodący składnik kolekcji Aqua Allegoria. Po aplikacji mleczka do ciała, sięgnij po swoją ulubioną kompozycję Aqua Allegoria, dzięki czemu uzyskasz jeszcze bardziej świeży, wyjątkowy i trwały zapach. Flakon ma prosty i wyrafinowany kształt, charakterystyczny dla opakowań linii kąpielowej Gueralin.
  275,00 zł 205,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria - Żel pod prysznic

  Bergamotka to wiodący składnik kolekcji Aqua Allegoria. Po umyciu ciała pod prysznicem, sięgnij po swoją ulubioną kompozycję Aqua Allegoria, dzięki czemu uzyskasz jeszcze bardziej świeży, wyjątkowy i trwały zapach. Flakon ma prosty i wyrafinowany kształt, charakterystyczny dla opakowań linii kąpielowej Gueralin.
  235,00 zł 116,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Passiflora - Woda toaletowa

  Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Zapach Passiflora należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pamplelune - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety. Pamplelune, rześka i żywiołowa, przesycona słońcem, jak dojrzały, soczysty owoc, łyk świeżego, schłodzonego soku, w ponętnym połączeniu paczuli i wanilii.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pamplelune - Woda toaletowa

  Spersonalizuj swój zapach, łącząc Pamplelune z Bergamote Calabria. Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Ginger Picante - Woda Toaletowa

  Każdy nowy zapach Acqua Allegoria ma świeżość wody kolońskiej i trwałość perfum Guerlain. Nicią przewodnią kolekcji jest bergamotka cenny owoc cytrusowy, „zielone złoto” Kalabrii i wiodący składnik Guerlinady. Kreator zapachów Guerlain tworzy każdą kompozycję Aqua Allegoria w oparciu o rozległą wiedzę perfumiarską marki, która sięga wstecz do roku 1853 roku, kiedy to powstała legendarna kompozycja Eau de Cologne Impériale.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Każdy nowy zapach Acqua Allegoria ma świeżość wody kolońskiej i trwałość perfum Guerlain. Nicią przewodnią kolekcji jest bergamotka cenny owoc cytrusowy, „zielone złoto” Kalabrii i wiodący składnik Guerlinady. Kreator zapachów Guerlain tworzy każdą kompozycję Aqua Allegoria w oparciu o rozległą wiedzę perfumiarską marki, która sięga wstecz do roku 1853 roku, kiedy to powstała legendarna kompozycja Eau de Cologne Impériale.
  od 445,00 zł 332,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Woda toaletowa

  Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Zapach Flora Cherrysia należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pera Granita - Woda Toaletowa

  Aqua Allegoria to jedna z najbardziej emblematycznych kolekcji Guerlain, nieustannie odświeżana, celebrująca cuda natury i urodę naturalnych surowców. Jej prosty i wyrafinowany flakon, opleciony misterną złotą siateczką, składa hołd legendarnemu flakonowi Guerlain z ornamentem pszczół. Aura bergamotki z nutą gruszki oraz soczyste, owocowe cytrusy.
  od 0,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Woda Toaletowa

  Do tej nowo zespolonej pary Guerlain dorzuca lekką mgiełkę o transparentnej, ambrowej nucie, doskonale podkreślającej nowoczesne zestawienie akordów. Zderzenie mandarynki i bazylii jest jak zespolenie powstaje dzięki niemu roziskrzony, promienny, świetlisty zapach. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Pera Granita - Woda toaletowa

  Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade. Pera Granita należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Flora Salvaggia - Woda Toaletowa

  Flora Salvaggia stanowi część kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Ożywcza nuta arbuza odświeża akord polnych kwiatów, którego poezja jest ubarwiona fasetkami pudrowego irysa oraz fiołka i rozświetlona naręczami białych kwiatów. Flora Salvaggia to rewitalizująca Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl bezkresne pole dzikich kwiatów i poezję ich zapachu.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Granada Salvia - Woda toaletowa

  Granada Salvia jest częścią kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Jej zapach, nasycony nutą szałwii na tle białego piżma, uosabia naturę tego owocu. Granada Salvia to musująca Woda Toaletowa, która przywołuje ciepło andaluzyjskiego ogrodu i zachęca do ugryzienia kęsa wybornego granatu.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Orange Soleia - Woda toaletowa

  Orange Soleia jest częścią kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Orange Soleia to słoneczna, soczysta Woda Toaletowa, która przywodzi na myśl wyśmienitą pomarańczę z karmazynowym miąższem oraz cytrusowe gaje Sycylii. Wzmocniona energetyzującą świeżością bergamotki i nut drzewnych, uosabia wigor czerwonej pomarańczy.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Woda toaletowa

  Odwołując się do specjalistycznej wiedzy i perfumiarskiego kunsztu Guerlain, które mają swój początek w legendarnej kompozycji Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, kreator zapachów Guerlain tworzy dziś każdy nowy zapach Aqua Allegoria w taki sposób, by był świeży jak woda kolońska i trwały niczym perfumy. Kompozycja Mandarine Basilic należy do kolekcji Aqua Allegoria pierwszej gamy intensywnie świeżych zapachów w świecie perfumiarstwa, która powstała w 1999 roku. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka – drogocenny owoc, „zielone złoto Kalabrii”, podstawowy składnik Guerlinade.
  99,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Herba Fresca - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety. Herba Fresca jest jak poranny, letni spacer w ogrodzie, boso po rosie, jak wdychanie zapachu ziół, świeżej mięty, woni sadu i polnych kwiatów.
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Bergamote Calabria - Woda Toaletowa

  Aqua Allegorie to najbardziej emblematyczne kolekcje zapachów marki Guerlain. Zielony, piżmowo cytrusowy zapach ukazuje ducha królewskiej bergamotki, znanej jako „zielone złoto Kalabrii”. Prosty i wyrafinowany flakon oplata złota siateczka, którą marka celebruje swój legendarny flakon z ornamentem pszczół.
  od 419,00 zł 313,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Nettare di Sole - Woda toaletowa

  Nettare Di Sole stanowi część kolekcji Aqua Allegoria marki Guerlain. Nettare Di Sole to świeża, słoneczna Woda Toaletowa, która wyraża apetycznie schłodzoną kompozycję kwiatów i miodu. Świeża fasetka wodna stanowi zaskakujący akcent, który uwydatnia ten smakowicie wspaniały miód rozświetlony kalabryjską bergamotką.
  od 445,00 zł
Polecane