DOGŁĘBNIE REGENERUJĄCY KONCENTRAT

Główny bohater pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i rozświetlającej inspirowany  szczegółowymi badaniami nad przeprogramowywaniem komórek. Zawiera największą ilość (10%!) Cellular Supreme of Edelweiss™, dzięki czemu trwale zagęszcza skórę i rozświetla cerę. 

Świeża, różana formuła, intensywnie nasycona składnikami nawilżającymi, zaspokaja pragnienie skóry i zapewnia jej komfort przez cały dzień. Skóra jest bardziej wypełniona i natychmiast rozświetla się zdrowym blaskiem.

PRODIGY CELLGLOW

Dzięki Prodigy Cellglow skóra jest promienna, transparentna i wygładzona, nieprzerwanie emanuje blaskiem. Dzień po dniu staje się bardziej jędrna, odbudowana i odzyskuje właściwe napięcie.

HACK YOUR BEAUTY!

„Wszyscy rodzimy się z określonym programem genetycznym, ale z biegiem lat komórki ulegają rozprogramowaniu. Co by było, gdybyśmy mogli je przeprogramować?”

doktor Lemaître 
– dyrektor Działu Badań w INSERM

Dr Jean-Marc Lemaître ze swoim zespołem zaczął się przyglądać temu, co rzeczywiście zachodzi wewnątrz skóry i podjął próbę przeprogramowania starzejących się komórek na młode. Szarotkę alpejską przebadano na skuteczność działania Cellular Supreme of EdelweissTM na fibroblasty pochodzące ze skóry 69-letniej osoby. Zaobserwowano, że zmniejszyła się ekspresja 58 genów związanych ze starzeniem się i zaktywizowały się sygnały młodości.

KOMÓRKI MACIERZYSTE SZAROTKI ALPEJSKIEJ

Szarotka alpejska to niewielki biały kwiatek, który rośnie  na najwyższych szczytach Alp Szwajcarskich, ponad 3000 m n.p.m. Posiada wyjątkowe zdolności – doskonale radzi sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest odporna na porywiste wiatry, intensywne promieniowanie UV oraz niską temperaturę: nawet do - 30°C. Słynie jako kwiat, który nigdy nie więdnie; absolutna odporność i siła pozwalają jej produkować wyjątkowe przeciwstarzeniowe molekuły o niezrównanych zaletach. 

Aby wykorzystać wszystkie niezwykłe składniki aktywne szarotki alpejskiej, jej komórki macierzyste łączy się z dwoma innymi ekstraktami: z płynnym ekstraktem z szarotki alpejskiej, bogatym w kwas leontopodowy (silny antyoksydant chroniący DNA rośliny) oraz z  ekstraktem lipidowym o intensywnym działaniu odżywczym.

ODKRYJ UNIWERSUM REPLASTY

PO RAZ PIERWSZY
Nowa pielęgnacja oczu wzbogacona o 30% Pro-Xylane TM* w połączeniu z łagodzącym kompleksem derma eye.

ODKRYJ