Cera przetłuszczająca się

Efekt matujący nawet w przypadku cery tłustej lub mieszanej? Sephora nie uznaje żadnych kompromisów w kwestiach pielęgnacji, pozwalając na uzyskanie naprawdę promiennej skóry. Matowa cera to podstawowy krok w codziennej pielęgnacji twarzy, który zapewnia nieskazitelny makijaż, a także wygładzoną, znormalizowaną skórę.



48 Produktów
  • SHISEIDO

    WASO

    Krem nawilżająco-koloryzujący bez olejów
    50 ml

    195,00 zł

    390,00 zł / 100ml

    11
  • 329,00 zł

    3.916,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • SISLEY

    Sisleÿum Anti-Aging Mattifying Gel-Cream

    matujący krem do twarzy dla mężczyzn
    50 ml

    896,00 zł

    1.792,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1195,00 zł

    -25%

    Brak opinii

  • INNISFREE

    5 g

    45,00 zł

    900,00 zł / 100g

    265
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Nietłusty żelowy krem nawilżająco-matujący

    Pielęgnacja nawilżająco-matująca
    50 ml

    69,00 zł

    138,00 zł / 100ml

    262
  • CLARINS

    TONING LOTION

    Tonik Oczyszczający
    200ml

    Od

    129,00 zł

    64,50 zł / 100ml

    35

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MY CLARINS

    MY CLARINS

    Tonik Oczyszczająco Matujący
    200 ml

    99,00 zł

    49,50 zł / 100ml

    19
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Cookies N Clean

    Intensywny Peeling Do Porów I Zaskórników Z Ubitej Glinki
    100 g

    165,00 zł

    165,00 zł / 100g

    392
  • MY CLARINS

    RE-BOOST

    Matujący krem nawilżający
    50 ml

    125,00 zł

    250,00 zł / 100ml

    23
  • Od

    34,90 zł

    116,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -60%

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CLARINS

    Hydra-Essentiel [HA²]

    Matujący żel nawilżający
    75 ml

    229,00 zł

    305,33 zł / 100ml

    38
  • LANCÔME

    UV Expert

    Aqua Gel
    50 ml

    204,90 zł

    409,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -29%

    Brak opinii

  • Try me

    SISLEY

    Exfoliating Enzyme Mask

    Delikatny peeling
    40 g

    545,00 zł

    1.362,50 zł / 100g

    23
  • THE INKEY LIST

    20% Niacinamide Serum

    Serum do twarzy
    30 ml

    85,00 zł

    283,33 zł / 100ml

    4
  • SEASONLY

    15 ml

    61,90 zł

    412,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -60%

    3
  • SEASONLY

    100 ml

    124,90 zł

    124,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    179,00 zł

    -30%

    1
  • SEASONLY

    Facial Cleansing Gel

    Żel złuszczający
    100 ml

    46,90 zł

    46,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • GIVENCHY

    30 ml

    319,90 zł

    1.066,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    455,00 zł

    -29%

    1
  • KENZOKI

    Kenzoki Hydratation Flow

    Krem nawilżający
    50 ml

    103,90 zł

    207,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    205,00 zł

    -49%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Matujący krem nawilżający (50 ml)

    27,90 zł

    55,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -52%

    42
  • CHANEL

    LE LIFT FLUID

    Krem Na Dzień I Na Noc
    50 ml

    695,00 zł

    1.390,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    REPLASTY PROFILLER

    serum w kremie
    50 ml

    2219,00 zł

    4.438,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • ORIGINS

    75 ml

    83,90 zł

    111,87 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    145,00 zł

    -42%

    119
  • Wyłączność

    PIXI

    Overnight Retinol Oil

    Olejek do twarzy z retinolem
    30 ml

    165,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    4

24 produkty z 48

Matowa cera to marzenie wielu kobiet zmagających się z niedoskonałościami skóry. Sephora dobrze o tym wie, dlatego przygotowała dla Ciebie najlepsze kosmetyki, dzięki którym osiągniesz bez problemu matową skórę bez rezygnacji z jej perfekcyjnego nawilżenia. Dostępne w Sephora kosmetyki pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry: od lekkich żelowych środków do jej mycia, przez oczyszczające maseczki, po nawilżające serum. Sprawią, że Twoja skóra będzie oddychać z radością! Stworzą barierę ochronną utrzymującą jej nawilżenie, a jednocześnie będącą matową bazą pod makijaż. Jeśli Twoja skóra wymaga intensywnego nawodnienia, zastosuj kosmetyki do oczyszczania twarzy i maseczki dobrane do Twoich własnych potrzeb: detoksykujące, nawilżające lub zwężające pory skóry. Dzięki temu będziesz cieszyć się idealną cerą przez cały rok!

Na przykład: name@example.com