APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Zestawy perfum damskich

Szukasz pomysłu na prezent, który zawsze zostanie przyjęty z radością? Zestawy zapachowe to idealny upominek nie tylko dla osób, które mają już ulubione perfumy. W Sephora znajdziesz wyselekcjonowane zestawy perfum dla kobiet - od sprawdzonych od lat bestsellerów po intrygujące nowości. Odkryj ekskluzywne komplety, które otulą Cię spójnym zapachem przez cały dzień.



42 Produkty
  • SOL DE JANEIRO

    Ipanema Sunrise Cheirosa Perfume Mist Set

    Zestaw perfumowanych mgiełek
    30 ml + 30 ml + 30 ml + 30 ml + 10 ml

    169,00 zł

    140,83 zł / 100ml

    1324
  • SOL DE JANEIRO

    30 ml + 30 ml + 30 ml + 10 ml

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    1009
  • CAROLINA HERRERA

    Carolina Herrera

    Mini Zestaw Walentynkowy - Woda Perfumowana
    7 ml + 7 ml

    215,00 zł

    1.535,71 zł / 100ml

    61
  • Wyłączność

    KAYALI

    Vanilla Musk Mini Duo

    Zestaw wód perfumowanych
    2 x 5 ml

    95,90 zł

    959,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -25%

    349
  • Wyłączność

    KAYALI

    Marshmallow Candy Mini Duo

    Zestaw wód perfumowanych
    2 x 5 ml

    95,90 zł

    959,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -25%

    295
  • RITUALS

    Private Collection

    Precious Amber - Zestaw Podarunkowy
    200ml+360g+100ml

    309,00 zł

    46,82 zł / 100g

    11
  • CHARLOTTE TILBURY

    2 ml x 4

    139,00 zł

    1.737,50 zł / 100ml

    26
  • 599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    31
  • DOLCE & GABBANA

    Dolce&Gabbana Light Blue

    zestaw woda toaletowa, travel spray
    60 ml

    489,00 zł

    815,00 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    KAYALI

    Discovery Layering Set

    Zestaw perfum do tworzenia kompozycji zapachowych
    8 x 1,5 ml

    109,00 zł

    908,33 zł / 100ml

    113
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Zestaw wód perfumowanych mini
    10 ml + 5 ml

    169,00 zł

    1.126,67 zł / 100ml

    571
  • 145,00 zł

    1.066,18 zł / 100ml

    223
  • JO MALONE LONDON

    Cologne Intense

    Discovery Collection
    5 x 1.5 ml

    125,00 zł

    1.666,67 zł / 100ml

    5
  • NARCISO RODRIGUEZ

    All Of Me

    Zestaw upominkowy
    3 x 50 ml

    259,90 zł

    519,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    519,00 zł

    -49%

    5
  • GUCCI

    Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense

    Zestaw Eau de Parfum Intense
    50 ml + 10 ml

    409,90 zł

    819,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    579,00 zł

    -29%

    803
  • THE 7 VIRTUES

    Mini Vanilla

    Zestaw upominkowy Woda perfumowana
    2 x 6 ml

    149,00 zł

    1.241,67 zł / 100ml

    141
  • Nowość

    PHLUR

    Mini Perfume Set

    Zestaw wód perfumowanych
    4 x 7 ml

    229,00 zł

    817,86 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    PRADA

    Paradoxe Intense

    Zestaw prezentowy
    50 ml + 10 ml

    679,00 zł

    1.358,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    RARE BEAUTY

    Classic Faves

    Zestaw woda perfumowana i róż do policzków
    50ml + 7,5ml

    359,00 zł

    624,35 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    GIVENCHY

    Zestaw L'Interdit

    woda perfumowana i tusz do rzęs
    50 ml + 8 g

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    PHLUR

    Cozy Layering Set

    Zestaw mgiełek do nakładania warstwami
    3 x 90 ml

    329,00 zł

    124,62 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    379,00 zł

    947,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    PRADA

    50 ml + 10 ml

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    CHLOÉ

    Chloe Signature

    Zestaw Światęczny Woda Perfumowana + Travel Spray
    50 ml+10 ml

    479,00 zł

    798,33 zł / 100ml

    Brak opinii

24 produkty z 42

Ulubione perfumy to niezbędny dodatek stawiający przysłowiową "kropkę nad i" w codziennych stylizacjach. Nic dziwnego, że tak często bywają wybierane na prezent. Sephora doskonale wie, że zestawy perfum dla kobiet to zawsze sprawdzony pomysł na trafiony upominek. Zakochaj się w wyjątkowych, kobiecych i efektownych opakowaniach, które pozwalają na nowo odkryć ulubiony zapach. Aby sprawić radość aromatycznym prezentem, wybierz zestawy zawierające ponadczasowe zapachy. perfumy w nowej odsłonie.

Na przykład: name@example.com