APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

The Anti-Age Booster Set - Zestaw do pielęgnacji twarzy

479,00 zł

638,67 zł / 100ml

75 ml + 15 ml + 15 ml638,67 zł / 100ml

EISENBERG

The Anti-Age Booster Set - Zestaw do pielęgnacji twarzy

479,00 zł

75 ml + 15 ml + 15 ml638,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Wzmacniająca rutyna dla mężczyzn opracowana w celu zapobiegania i leczenia oznak starzenia.  Głęboko rewitalizuje skórę, pozostawiając ją ujędrnioną i napiętą przez cały dzień. 

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
EISENBERG

Brand EISENBERG to francuska luksusowa marka rodzinna oferująca najnowocześniejsze specjalistyczne produkty pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, ochrony przeciwsłonecznej oraz kultowe zapachy. Doceniana na całym świecie za swoje osiągnięcia przeciwstarzeniowe dzięki opatentowanej FORMULE TRIO-MOLECULAIRE®, marka wprowadziła również linię make care będącą idealnym połączeniem pielęgnacji i makijażu: Les Essentiels du Maquillage. Nowoczesne, ponadczasowe i odważne zapachy dopełniają świat EISENBERG, który jest nowym stylem doświadczania piękna.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com