APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Superpause - Odżywczy krem do twarzy

289,00 zł

642,22 zł / 100ml

45 ml642,22 zł / 100ml

OIO LAB

Superpause - Odżywczy krem do twarzy

289,00 zł

45 ml642,22 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Niezastąpione wsparcie dla Twojej skóry w okresie zmian hormonalnych.
    Superpause to bogaty i odżywczy krem stworzony z myślą o potrzebach skóry w okresie okołomenopauzalnym - od perimenopauzy do postmenopauzy.
    Ultra-bogata formuła dostarcza potwierdzone badaniami rezultaty, redukując widoczność zmarszczek, zwiększając gęstość i elastyczność skóry. Wegański krem odżywia i chroni, zwiększając poziom nawilżenia skóry aż o 43% już/zaledwie po godzinie od pierwszego użycia.
    Bogaty w unikalne połączenie zaawansowanych składników, w tym liposomalną melatoninę, ekstrakt z niepokalanka pospolitego i naturalny glikoin, ten luksusowy/otulający krem pomaga poprawić strukturę i koloryt skóry, pozostawiając ją gładką, zrewitalizowaną i promienną.
    Czerpiąc z obszernych badań nad wpływem równowagi hormonalnej na zdrowie skóry, nasz multi-korekcyjny krem przywraca równowagę i wspiera zdrowy mikrobiom, pozostawiając skórę odświeżoną i obdarzoną młodzieńczym blaskiem.
    /pomaga poprawić funkcję bariery skóry/ i nadaje skórze promienny, jedwabisty/świeży wygląd oraz młodzieńczy blask.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
OIO LAB

Oio Lab rozwija swoje wegańskie formuły w ścisłej współpracy z Uniwersytetem Medycznym i Przyrodniczym, zewnętrznymi laboratoriami i naukowcami – sięgając po to, co najlepsze z natury i nauki. 
Skuteczne rozwiązania rodem z Polski zostały okrzyknięte najlepszymi serum do twarzy przez Vogue USA.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com