STYLING Mleczko Couture Styling L’incroyable Blowdry

199,00  zł

132,67 zł / 100ml

150ml132,67 zł / 100ml

KÉRASTASE

STYLING Mleczko Couture Styling L’incroyable Blowdry

199,00 zł

150ml132,67 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Lotion do układania włosów na gorąco, który zapewnia optymalną swobodę kształtowania fryzury i umożliwia bezproblemowe poprawianie stylizacji bez konieczności ponownej aplikacji produktu i bez efektu sztywnych włosów. Technologia SRS® wykorzystuje mikro wosk pszczeli, aby zapewniać utrwalenie. Wosk pszczeli jest wrażliwy na ciepło i topi się, tworząc odpowiedni kształt po podgrzaniu. Po ochłodzeniu tworzy silne wiązanie między włóknami włosów bez ich sztywności. SRS® aktywuje się w temperaturze 150°C, co oznacza, że po ponownym podgrzaniu wosk topi się i można go formować w celu uzyskania nowego kształtu. Wzmocnione elastycznymi polimerami odpornymi na pękanie zapewniają trwałość i elastyczność fryzury.

Opinie

4.3/5

(102 Opinie)

Wszystko (102)

(77)

(7)

(4)

(3)

(11)

  • 07 wrz 2026

    MEGAN

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Great product!

    This is really great on the mid-ends of my fine hair, not to heavy.

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 27 sie 2026

    tanushkin66

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Every girl with fine hair must have it for curls

    The best lotion that can hold my curls. I dry my hair then I curl it. It holds for 3 days. And my hair so bouncy and not cru...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 102

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com