Serum Miracle - Serum do twarzy
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 06.12.2025r. do 08.12.2025r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Przy zakupach za min. 649 zł (kwota po rabacie), uprawnia do otrzymania Mystery Box w prezencie. Oferta obowiązuje z kodem: MYSTERY. Oferta łączy się z innymi promocjami. Oferta nie dotyczy już przecenionych produktów. Oferta nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect. W przypadku zwrotu zamówienia, należy zwrócić box dodany w prezencie. Oferta nie obowiązuje w perfumeriach stacjonarnych Sephora.
-
Opis
Zobacz więcej

Nasz szaman wybrał trzy rośliny o nadzwyczajnych właściwościach — aloes, konopie i wodorosty - i sporządził z nich cudowne serum.
Jego magiczna, skoncentrowana formuła, zawierająca kuleczki olejowe w zawiesinie, szybko wchłania się, ujednolica cerę, zmniejsza niedoskonałości i rozświetla Twoją skórę (i umysł) każdego dnia.
5 właściwości w jednym, cudownym geście
Ujednolica cerę
Zmniejsza zaczerwienienia
Redukuje cienie pod oczami
Rozświetla skórę
Długotrwale nawilża
PS : aby zwiększyć skuteczność serum. podczas nakładania go rano i wieczorem recytuj ulubioną mantręBy dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora i Planet aware at Sephora, kliknij tutaj
Naturality : Produkty stworzone ze składników pochodzenia naturalnego.
Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego
Kod produktu: 555879
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
Dzień dobry. To my Merci Handy. Nasz pomysł jest zwariowany, ale zmieni wasze życie. W 2014 roku zamieniliśmy antybakteryjny żel: najmniej seksowny produkt na świecie na luzacki kosmetyk, który ładnie pachnie, a ręce stają się delikatne. WOW! Nasz formuła jest tak prosta jak przepis na jabłecznik: banda kumpli, pomysł z jajem i dużo miłości. Kiedy formuła jest gotowa dorzucamy tylko szczyptę humoru, bo lubimy się wygłupiać. A wy nie?
merci handy
Serum Miracle - Serum do twarzy
Rozjaśnia i nawilża
Mam cerę z zaczerwienieniami. Używam tego produktu 2 razy dziennie z kremem. Skóra nawilża się i mam narazie trochę widoczną poprawę jej kondycji.
Polecam ten produkt: Tak