APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Première - nadający połysk naprawczy olejek

249,00  zł

830,00 zł / 100ml

30ml830,00 zł / 100ml

KERASTASE

Première - nadający połysk naprawczy olejek

249,00 zł

30ml830,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nadający połysk odbudowujący olejek Première to skoncentrowany olejek bez spłukiwania, który regeneruje i przywraca połysk każdego typu włosom zniszczonym.

    Calcium (wapń), jak wiele innych minerałów, jest niekorzystne dla włosów, ale jego nadmiar może szczególnie zaszkodzić włosom nadmiernie obciążonym zabiegami lub włosom rozjaśnionym, które stają są matowe i łamliwe. Ten luksusowy, powlekający włókna włosa olejek ma podwójne działanie: silnie skoncentrowane składniki regenerujące i pielęgnujące zabezpieczają rozdwojone końcówki, wzmacniają siłę włosów i radykalnie niwelują uporczywą matowość włosów zniszczonych. Włosy są mocniejsze i 4 razy bardziej lśniące*.

    Aby jeszcze bardziej poprawić strukturę włosów zniszczonych lub nadmiernie obciążonych zabiegami, odkryj korzyści płynące z techniki warstwowego nakładania produktów. Zacznij od "Ultra-naprawczego" koncentratu dekalcyfikującego przed kąpielą Première, kuracji przed użyciem szamponu. Bez spłukiwania koncentratu z włosów, umyj je Odbudowującą kąpielą dekalcyfikującą Première, aby wzmocnić działanie chelatujące i regenerujące. Wykończ nakładając na włosy odżywkę lub maskę z gamy Première, a w ostatnim kroku użyj nadającego połysk olejku bez spłukiwania Première do stylizacji.

    Butelka wykonana w 20% ze szkła z recyklingu.
    4x bardziej lśniące włosy*
    *Test instrumentalny.

Opinie

4.6/5

(609 Opinie)

Wszystko (609)

(451)

(112)

(31)

(12)

(3)

  • 26 wrz 2026

    Sophbeth

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Great oil but smells so bad (wet dog smell). Wanted to love it but the smell overpowers everything.

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 17 wrz 2026

    Werka

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Super

    Mega


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 609

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com