CHANE

PINCEAU LÈVRES PĘDZEL DO MAKIJAŻU UST CHANEL

Gama LES PINCEAUX DE CHANEL pozwala wykorzystywać techniki, którymi posługują się wizażyści. Więcej
135,00 zł 86,90 zł
Odkryj

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

422303
 • tab description Opis

  Gama LES PINCEAUX DE CHANEL pozwala wykorzystywać techniki, którymi posługują się wizażyści. Wzornictwo pędzli cechuje poręczny charakter i prostota, dzięki czemu stanowią one pożądane akcesoria do ekspresowej aplikacji makijażu. Dobór miękkiego, lecz odpornego włosia, zamocowanego w czarnej oprawie, pozwala im z absolutną elegancją pomyślnie przetrwać próbę czasu.

  Używany przez profesjonalnych wizażystów, PINCEAU LÈVRES to pędzelek, który definiuje każdy uśmiech. Pozwala równomiernie nałożyć pomadkę i precyzyjnie obrysować usta. Zapewnia spersonalizowany efekt makijażu.

 • tab tips Zalecenia stosowania
  LUCIA PICA – Creative Makeup and Color Designer, radzi:
  . Nabieraj produkt pędzelkiem bezpośrednio ze sztyftu pomadki. Zawsze usuwaj nadmiar na grzbiecie dłoni lub wycieraj o chusteczkę, aby zapewnić bardziej precyzyjną aplikację.
  . Otwórz usta szeroko i przesuwaj pędzelek od kącików do góry (na górnej wardze) lub w dół (na dolnej wardze), aby dotrzeć do środkowej części konturu ust.
  . Delikatnie oprzyj mały palec o twarz, aby ustabilizować rękę i uzyskać bardziej staranne wykończenie. Nakładaj pomadkę stopniowo cienkimi warstwami, by uzyskać pożądaną intensywność makijażu.


  Instrukcje dotyczące czyszczenia:
  Gama LES PINCEAUX DE CHANEL to pędzle wykonane z kompozycji włosia naturalnego i syntetycznego. Zaprojektowano je jako narzędzia odporne na zużycie, trzeba więc pamiętać o regularnym czyszczeniu ciepłą wodą z łagodnym mydłem lub szamponem. Aby je wysuszyć, należy je układać na płasko, w przewiewnym miejscu, z dala od źródeł wysokiej temperatury.
W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.