O!mega Shadow Cienie do powiek MARC JACOBS BEAUTY
Bigger is Better! Wzobraź sobie.. pojemność podwójnego cienia zamknętego w jednym! Już nie b
…
Więcej
Daddi-o!
Produkt niedostępny
440479
WYŁĄCZNOŚĆ
-50%
-
Opis
Bigger is Better!
Wzobraź sobie.. pojemność podwójnego cienia zamknętego w jednym! Już nie będziesz musiała się martwić o to, że Twój ulubiony cień zaraz się skończy. Zaprojektowany przez legendarną MUA Diane Kendal, każdy z 9 dostępnych odcieni to niepowtarzalna pigmentacja, krycie i dopasowanie do każdego koloru skóry! Pigmenty posiadają żelową strukturę, która delikatnie ślizga się po powiece jednocześnie zostawiając miejsce na perfekcyjne blendowanie. -
Składniki
Mica, Talc, Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Polybutene, Magnesium Myristate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Tin Oxide, Hexylene Glycol, Water, Stearic Acid, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491).
Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu. -
Opinie
Zobacz opinie klientów
Rated 5 out of 5 by zuzka11 from Najlepsze cienie Pojedynczy cień, a ma piękne opakowanie, wygodne lusterko, bardzo dobry pigment, świetną jakość jeżeli chodzi o pracę z cieniem, łatwo się blenduje i jest bardzo twały.Date published: 2021-01-12Rated 5 out of 5 by JulsT from Super konsystencja Najlepsze pojedyncze cienie jakie miałam. Rewelacyjna pigmentacja, trwałość. Bardzo dobrze się rozcieraja, wygładzają skore na powiekach. Jasny, perłowy cień używam czasami jako rozświetlacz.Date published: 2021-01-10Rated 5 out of 5 by Janet Gdynia from Przepiękny kolor na powiece Kupiłam zimny odcień lawendy i oszalałam z zachwytu, gdyż przepięknie wyglada na mojej powiece. Cień jest matowy i bardzo dobrze rozprowadza się na oku. Przy użyciu pędzelka lekko pyli. U mnie ten kolor jest niejednoznaczny, co bardzo mi się podoba. Oby był w stałej ofercie.Date published: 2020-09-04Rated 5 out of 5 by agata1 from idealne Dokupiłam sobie dwa nowe odcienie O!Boy i O!Snap. Jestem zachwycona pigmentem, kolorem, gładkością rozkładania się na powiece. Ciebie oczywiście nie są tanie, ale mają prawie cztery razy większą objętość niż inne. Kolory są tak piękne, że trudno poprzestać na kilku. Każdy niekupiony zaczyna się wydawać niezbędny.Date published: 2020-02-18Rated 1 out of 5 by magdmagd from Idealny na każdą okazję Posiadam kolor bravo-o! Jest to idealne złoto na dzień, nie krzyczy błyskiem jest idealne w punkt :) trzyma się cały dzień bez bazy, nie zbiera w załamaniach a mam bardzo tłusta powieke. W wieczorowych makijażach też się super sprawdził jako dodatek do smoky, jednak głównie używam go do makijażu "jednym cieniem", rano zależy mi na czasie.Date published: 2019-10-23Kiedy będzie dostępny odcień perfect o?
Według mnie makijaż jest dodatkiem, jak buty czy torebka. To luksus, któremu kobiety uwielbiają ulegać i który podkreśla ich piękno.”
Marc Jacobs
