APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Nutrix - Odżywczy i łagodzący bogaty krem

155,90 zł

311,80 zł / 100ml

50 ml311,80 zł / 100ml

LANCOME

Nutrix - Odżywczy i łagodzący bogaty krem

155,90 zł

209,00 zł

-25.4%

50 ml311,80 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Intensywny i odżywczy krem do twarzy o unikalnej konsystencji bogatej w odżywcze olejki.

Opinie

3.4/5

(5 Opinie)

Wszystko (5)

(1)

(2)

(1)

(0)

(1)

  • 30 lip 2025

    MAO

    Powyżej 54 lat

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Dobry

    Krem kupiłam dla mamy, chciała coś o bogatej konsystencji. Zapach średni, krem bardziej przypomina maść, ale sama mówi, że n...

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 11 maj 2025

    Ewa

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Pomyłka

    Ten krem to pomyłka,tłusty nie wchłania się. W opisie produktu nie było zaznaczone ,że jest to krem na noc.Jestem niezadowol...

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 5

ODKRYJ MARKĘ
LANCÔME

Piękno to róża, którą Lancôme wręcza kobietom. Według filozofii marki na prawdziwe piękno składa się bowiem nie tylko wygląd. Tworzą je emocje, pobudzone zmysły oraz wewnętrzna harmonia serca, ciała i umysłu. Wierzymy, że każda kobieta kryje w sobie piękno i pragniemy, aby ujawniła je całemu światu i mogła rozkwitnąć niczym najwspanialszy kwiat. Dlatego w naszych formułach wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i najnowsze odkrycia naukowe. W Lancôme wierzymy, że nowoczesne piękno jest pełne życia, różnorodne i nieprzebrane w swoim bogactwie.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com