INITIALLISTE Initialiste serum aktywujące piękno włosów

275,00  zł

458,33 zł / 100ml

60ml458,33 zł / 100ml

KÉRASTASE

INITIALLISTE Initialiste serum aktywujące piękno włosów

275,00 zł

60ml458,33 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Initialiste to zaawansowany koncentrat do skóry głowy i włosów przeznaczony do włosów osłabionych, poszukujących siły i regeneracji. Połączenie aktywnych składników poprawia metabolizm komórkowy i wzmacnia włókno włosów. Po pierwszej aplikacji włosy są ożywione, mocne i odporne na uszkodzenia aż w 93%.* Po około 10 aplikacjach włosy stają się mocniejsze u nasady, a jakość włosów jest wyraźnie poprawiona ** Włosy stają się widocznie piękniejsza i mocne. * Test instrumentalny ** Badanie 129 kobiet.

Opinie

3.8/5

(136 Opinie)

Wszystko (136)

(65)

(25)

(16)

(13)

(17)

  • 08 wrz 2026

    Marzena

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 maj 2026

    nicolesatou

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    This product has saved my scalp! Can’t live without it!

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 136

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com