Hair Wrap - Lniany Turban Do Włosów

Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 16.10.2025r. do 22.10.2025r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Przy zakupach za min. 699 zł (kwota po rabacie), uprawnia do otrzymania Fall Box w prezencie. Oferta obowiązuje z kodem: FALLBOX. Oferta łączy się z promocją Szaleństwo Zakupów. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect. W przypadku zwrotu zamówienia, należy zwrócić box dodany w prezencie. Oferta nie obowiązuje w perfumeriach stacjonarnych Sephora.
Promocja obowiązuje od 16.10.2025r. do 22.10.2025r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -23% przy zakupach za min. 349 zł. Oferta obowiązuje z kodem: SZ23. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Promocja łączy się z ofertą Fall Box. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. Produkt charytatywny Lampka nie podlega rabatowaniu.
-
Opis
Luksusowy turban do włosów wykonany w 100% z naturalnej, oddychającej tkaniny, czyli lnu. Dokładnie odprowadza nadmiar wody z włosów za sprawą struktury przypominającej wafla lub plaster miodu. Tym samym zastępuje użycie suszarki i skraca czas suszenia nawet o połowę. Nie powoduje łamania i puszenia włosów, dba o ich zdrowy wygląd.
Kod produktu: 705198
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- SKŁAD
- Składniki
Misją marki GLOV jest uwydatnić piękno kobiet dzięki wykorzystaniu najdoskonalszych składników natury. Jest ona największą inspiracją w drodze do perfekcji. Marka czerpie z niej tylko to, co najlepsze, z troską o jej dobro oraz przy użyciu najnowszej technologii. Produkty GLOV powstały z myślą o każdej kobiecie, by ułatwić i umilić im codzienne, urodowe rytuały. Bestsellerowy produkt marki - rękawiczka do demakijażu GLOV On-The-Go usuwa makijaż tylko za pomocą wody i zastępuje aż 5 kosmetyków, dzięki czemu zmywanie makijażu jest szybkie, bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz przyjazne dla środowiska. W portfolio GLOV znajdują się produkty do demakijażu, pielęgnacji ciała, włosów oraz zestawy pielęgnacyjne. Marka GLOV powstała w Polsce w 2012 roku i aktualnie jest dostępna w ponad 60 krajach na całym świecie.


glov
Hair Wrap - Lniany Turban Do Włosów