APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

GENESIS HOMME Wzmacniający i zwiększający grubość Spray De Force Epassissant

199,00  zł

132,67 zł / 100ml

150ml132,67 zł / 100ml

KERASTASE

GENESIS HOMME Wzmacniający i zwiększający grubość Spray De Force Epassissant

199,00 zł

150ml132,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Genesis Homme Spray de force epaississant marki Kerastase to formuła o właściwościach wzmacniających i pogrubiających, przeznaczona do pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania, cienkich i osłabionych.

Opinie

4.6/5

(256 Opinie)

Wszystko (256)

(191)

(44)

(11)

(8)

(2)

  • 19 sie 2026

    Amy

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Great stuff

    Great spray, makes the hair look smooth and like no product is within it. Very lightweight and feels great and smells great

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 lip 2026

    ammelia

    Potwierdzony zakup

    Great Thickening Spray

    This spray just replaced my WOW hair thickening serum. Works great plus a super shine. Just follow the directions closely....

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 256

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com