GENESIS HOMME Oczyszczająco-wzmacniająca Kąpiel Bain De Force Quotidien

159,00 zł

63,60 zł / 100ml

250ml63,60 zł / 100ml

KÉRASTASE

GENESIS HOMME Oczyszczająco-wzmacniająca Kąpiel Bain De Force Quotidien

159,00 zł

250ml63,60 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Genesis Homme Bain de force Quotidien marki Kerastase to oczyszczająco-wzmacniająca kąpiel do codziennego stosowania, przeznaczona do włosów osłabionych, skłonnych do przerzedzania.

Opinie

4.7/5

(170 Opinie)

Wszystko (170)

(137)

(20)

(9)

(3)

(1)

  • 28 sie 2026

    Lozy1

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Fantastic results

    Absolutely. I’d keep it sounding genuine rather than like an advert. For example: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Great shampoo for thinning ...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na kerastase.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 18 maj 2026

    19mimi72

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Uses it daily

    I got this for my husband, he seems okay with it,

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 170

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com