APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Maseczki w płachcie

Według wielu ekspertów od urody to najlepszy kosmetyk ekspresowo poprawiający wygląd skóry! Z pomocą masek w płachcie możesz delikatnie wygładzić zmarszczki, rozjaśnić przebarwienia, wygładzić pory czy dodać spojrzeniu blasku. Nakładasz je na kwadrans na twarz, a skóra wygląda jak po seansie u kosmetyczki. Sprawdź, jakie maski w płachcie mamy dla Ciebie w Sephora!



111 Produktów
  • Nowość

    BIODANCE

    Rejuvenating Caviar PDRN Mask

    Regenerująca maska z kawiorem & PDRN
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    120

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • PIXI

    AntioxifEYE

    Płatki pod oczy
    x 3

    39,00 zł

    15,60 zł / 100ml

    17
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Firming Mask

    Maseczka ujędrniająca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    287
  • BIODANCE

    Vita Niacinamide Gel Toner Pads

    Maseczka rozświetlająco-wygładzająca
    60 sztuk

    110,00 zł

    78,57 zł / 100g

    16
  • PATCHOLOGY

    Eye Want Candy Eye Gels

    Żelowe płatki pod oczy
    1 p

    49,90 zł

    62,38 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    72,00 zł

    -30%

    14
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Moisture Mask

    Maseczka nawilżająca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    321
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Brightening Mask

    Maseczka rozświetlająca w płachcie
    4 gr + 40 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    236
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Soothing Mask

    Maseczka kojąca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    251
  • BIODANCE

    Real Deep Mask

    Zestaw masek
    x 4

    85,00 zł

    62,50 zł / 100g

    63
  • BIODANCE

    Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask

    Maseczka kojąco-oczyszczająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    60

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask

    Maseczka rozświetlająco-wygładzająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    91

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Bio Collagen-Real Deep Mask

    Maska nawilżająca i ujędrniająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    372

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Hydro Cera-Nol Real Deep Mask

    Maska łagodząca i wzmacniająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    114

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Face mask Caramel Macchiato

    Maseczka do twarzy
    Nawilżająca maska do twarzy (1 szt.)

    14,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    25,00 zł

    -40%

    172
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maski transformacyjne

    Maski hydrożelowe - Witamina C lub peptydy
    Rozświetlająca maska do twarzy - Witamina C (1 szt.)

    35,00 zł

    177
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maski transformacyjne

    Maski hydrożelowe na oczy - Witamina C
    Hydrożelowe maski rozświetlające na oczy - Witamina C (1 para)

    25,00 zł

    163
  • DIOR

    DLINE The Eye Patches

    nawilżające płatki pod oczy
    5 x 25 g

    379,00 zł

    1.516,00 zł / 100g

    5
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Płatki ekspresowo oczyszczające

    12 hydrokoloidowych płatków typu second-skin
    (12 szt.)

    25,00 zł

    146
  • Wyłączność

    GLOW RECIPE

    Watermelon Glow

    Nawilżająco-kojąca maska żelowa
    33 g

    45,00 zł

    136,36 zł / 100g

    582
  • 72,00 zł

    90,00 zł / 100g

    24
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Mikro-maski

    Ultracienkie maski hydrożelowe
    Ujędrniające - ekstrakt z czerwonych jagód (3 szt.)

    19,00 zł

    633,33 zł / 100g

    187

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • AUGUSTINUS BADER

    6 sztuk (180 g)

    759,00 zł

    421,67 zł / 100g

    Brak opinii

  • AUGUSTINUS BADER

    The Hydrogel Face Mask Single

    Rewitalizująca i nawilżająca maska ​​hydrożelowa
    1 sztuka (30 g)

    139,00 zł

    463,33 zł / 100g

    90
  • Wyłączność

24 produkty z 111

Na przykład: name@example.com