APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Ceramidin™ - Serum tonizujące

225,00  zł

150,00 zł / 100ml

150 ml150,00 zł / 100ml

DR.JART+

Ceramidin™ - Serum tonizujące

225,00 zł

150 ml150,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Serum wzmacnia barierę skórną, tworzy nawilżającą bazę, zmiękcza, tonizuje i przygotowuje skórę do następnych etapów pielęgnacji. Formuła z ceramidami NP i pantenolem wzmacnia barierę skórną, a nawilżająca gliceryna zapobiega utracie nawilżenia. Produkt przetestowany dermatologicznie.

     

    Główne składniki:

    Ceramid NP: wzmacnia barierę skórną, aby zatrzymywać nawilżenie.

    Pantenol: wzmacnia barierę skórną.

    Gliceryna: natychmiast nawilża skórę.

Opinie

4.5/5

(527 Opinie)

Wszystko (527)

(366)

(107)

(26)

(14)

(14)

  • 22 wrz 2026

    Aguazul

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Give it a try!

    Once you get the purge phase past you start to see how good this product. I have rosacea and I usually use it at night and d...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 15 wrz 2026

    ALPI

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Mocno alkoholowe, słabo nawilża

    Kupiłam z polecenia makijażystki ale niestety średnio mi się sprawdził, nie robi za dużo na twarzy na pewno nie nawilża moje...


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 527

ODKRYJ MARKĘ
DR.JART+

INNOWACJA K-BEAUTY Dr Jart+ wykorzystuje najbardziej zaawansowane koreańskie technologie kosmetyczne i najbezpieczniejsze składniki, aby stworzyć nowatorskie formuły. Marka nie pracuje jedynie ze specjalistami dermatologii, ale także z artystami, designerami, entuzjastami postępu technicznego, aby połączyć sprawdzone metody i nowoczesne innowacje. Dr Jart wierzy w prawdziwą naukę i ciągle podejmuje nowe wyzwania w dziedzinie kosmetyków. Dr Jart ściśle współpracuje z 15 dermatologami wywodzącymi się z 15 różnych klinik. Szanujemy myśl i filozofię Doktora w różnych dziedzinach, takich jak komunikacja marketingowa, design, doświadczenie marki.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com