APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Aloe Vera Moisturiser SPF15 - Krem nawilżający z aloesem, SPF 15

54,90 zł

93,05 zł / 100ml

59 ml93,05 zł / 100ml

MARIO BADESCU

Aloe Vera Moisturiser SPF15 - Krem nawilżający z aloesem, SPF 15

54,90 zł

119,00 zł

-53.9%

59 ml93,05 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    Ultra lekka formuła, bogato nasycona aloesem, ma działanie kojące epidermę. Krem zapewnia skórze niezbędny poziom nawilżenia oraz ochronę przed promieniowaniem UV.
    Do skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.2/5

(34 Opinie)

Wszystko (38)

(27)

(5)

(0)

(2)

(4)

  • 09 sie 2026

    Michelle A.

    Opinia testera

    Love this moisturizer! I wear

    Love this moisturizer! I wear it daily as a sunscreen. So does my daughter. We are both Fair. It works really well and does ...

    Pierwotnie opublikowane na Mario Badescu Skin Care


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 sie 2026

    Olivia M.

    Opinia testera

    Not the most moisturizing thing

    Not the most moisturizing thing i've ever used, but my skin doesn't feel oily and i don't think it causes breakouts

    Pierwotnie opublikowane na Mario Badescu Skin Care


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 38

ODKRYJ MARKĘ
MARIO BADESCU

Od ponad 50 lat Mario Badescu z dumą kontynuuje dostarczanie prostych, skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry dla wszystkich.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com