119,00 zł

396,67 zł / 100ml

RE-BOOST HYDRA CREAM 30ML BTG396,67 zł / 100ml

MY CLARINS

119,00 zł

RE-BOOST HYDRA CREAM 30ML BTG396,67 zł / 100ml

Jesienne Dni

-25% na zapachy i pielęgnację przy zakupach za min. 249 zł! Użyj kodu: JESIEN

Zamówienia Click & Collect

Czas kompletowania zamówień może ulec opóźnieniu do 4 godzin. Przepraszamy za utrudnienia.

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 6 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
MY CLARINS

My Clarins to linia produktów pielęgnacyjnych nowej generacji. Oferują to, co najlepsze z natury i gwarantują piękny wygląd skóry. Dostarczają tylko to, co dobre i zdrowe, eliminując to co złe. Wyjątkowe formuły, które nawilżają, przywracają równowagę i podkreślają urodę każdej skóry. Co znajduje się w ich składzie? Owoce, wody kwiatowe i wyciągi roślinne o niespotykanych właściwościach energetyzujących i detoksykujących.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com