JEDNA POTRZEBA, JEDNA FORMUŁA NAWILŻAJĄCA

Odkryj nasze « szyte na miarę » formuły nawilżające, które zapewnią Ci gładszą, promienną i jędrną skórę. Daj się zaskoczyć naszymi smakowitymi teksturami oraz wonnymi nutami w 100% naturalnych olejków esencjonalnych!
1
/6
PRZYWRACAJ ENERGIĘ - GINZING ™
Obudź swoją skórę i przywróć jej blask przy pomocy żelu nawilżającego Ginzing, wzbogaconego o ziarna kawy oraz żeńszeń koreański. Wonne nuty w 100% naturalnych olejków esencjonalnych z ananasa, cytryny i zielonej mięty odświeżą Twoją skórę.
2
/6
MATUJ - ORIGINAL SKIN ™
Błyskawicznie nawilżaj i matuj skórę dzięki naszej matującej formule nawilżającej o konsystencji maści z zawartością wierzbownicy. Twoja skóra odzyska swój naturalny blask. Idealnie przygotowuje cerę pod makijaż.

WYŁĄCZNOŚĆ
3
/6
OCZYSZCZAJ - ZERO OIL ™
Nawilżająca, beztłuszczowa emulsja z zawartością palmy sabalowej i mięty o lekkiej konsystencji idealnie sprawdza się w przypadku tłustej, pełnej niedoskonałości skóry. Jej formuła zawiera kwas salicylowy, który ogranicza pory, poziom nabłyszczenia i wygładza powierzchnię skóry. Efekt ? Gładka, matowa cera.
4
/6
WZMACNIAJ - PLANTSCRIPTION ™
Beztłuszczowy krem SPF 25 z zawartością anogeissusu oraz wonnych nut w 100% naturalnych olejków esencjonalnych z róży, pomarańczy oraz anyżu wspomaga produkcję elastyny i umożliwia wygładzenie zmarszczek i linii. Dostępny w różnych konsystencjach dostosowanych do rodzaju skóry.
5
/6
CHROŃ - A PERFECT WORLD ™
Formuła nawilżająco-odmładzająca z zawartością białej herbaty SPF 40 A Perfect World chroni skórę przed stresorami środowiskowymi, zapobiegając i ograniczając pierwsze oznaki jej starzenia. Efekt ? Gładka, promienna cera. Dostępna w różnych konsystencjach dostosowanych do rodzaju skóry.
6
/6
NAWILŻAJ - MAKE A DIFFERENCE PLUS+ ™
Wzbogacony różą jerychońską produkt nawilżający Make A Difference z wonnymi nutami w 100% naturalnych olejków esencjonalnych z róży, bergamotki, cytryny, pomarańczy, zielonej mięty i wetywerii intensywnie odżywia skórę. To nieodłączny towarzysz i sprzymierzeniec cery suchej i odwodnionej. Dostępny w różnych konsystencjach dostosowanych do rodzaju skóry.

WYŁĄCZNOŚĆ

WYPEŁNIJ RYTUAŁ PIĘKNA

WYŁĄCZNOŚĆ
WYŁĄCZNOŚĆ
-25%

WYŁĄCZNOŚĆ