JESTEŚMY ORIGINS

Moc natury udowodniona naukowo. Najsolidniejsza marka inspirowana naturą od 1990 r. Nasze formuły łączą naturalne składniki, sprawdzone rozwiązania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Efekt ? Rezultaty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Każdy z naszych produktów zaskakuje smakowitą teksturą oraz zawartością w 100% naturalnych olejków esencjonalnych.

JESTEŚMY ZAKORZENIENI W NATURZE

U zarania naszej marki w 1990 r. wprowadziliśmy na rynek przełomową linię kosmetyków zawierającą wszystko, co najlepsze : rośliny, w 100% naturalne olejki esencjonalne, przyjazne środowisku procesy produkcyjne czerpiące energię ze źródeł odnawialnych. Kropką nad „i” okazały się zaawansowane rozwiązania naukowe. A wszystko po to, by zapewnić naszym klientkom zdrową i promieniejącą szczęściem cerę.

NASZA MISJA

Formuły produktów Origins powstały w oparciu o najwyższej jakości składniki roślinne oraz skarby ziemi i morza, uzupełnione osiągnięciami technologicznymi czerpiącymi z zaawansowanej wiedzy naukowej. Nasza misja to kwintesencja naszej tożsamości oraz troski o samopoczucie i dobro naszych klientów. Wybieramy najlepsze składniki i stosujemy najbardziej przyjazne środowisku rozwiązania tworząc sprawdzone i skuteczne formuły.

NASZE WARTOŚCI

Origins ma na względzie dobro Twoje i naszej planety. Z zasobów naturalnych korzystamy w sposób inteligentny, odpowiedzialny i z poszanowaniem środowiska. To zobowiązanie towarzyszy nam na wszystkich etapach naszej działalności, począwszy od opakowań a skończywszy na programie zalesiania.

NASZ PROGRAM ZALESIANIA

Origins stworzył program « plant a tree », którego celem jest wsparcie dla projektów zalesiania na całym świecie. We współpracy z Global ReLeaf d’American Forests na świecie oraz WeForest we Francji Origins udało się zasadzić ponad 600 000 drzew.

BESTSELLERY