GINZING™ NAWILŻENIE I ROZŚWIETLENIE

Obudź się w blasku swojej skóry!
Ten lekki, nietłusty preparat nawilżający, wzbogacony o Panax Ginseng i Coffee Bean, rewitalizuje matową cerę. Skóra jest natychmiastowo wzmocniona, podczas gdy nasza innowacyjna technologia Hydra-Hug™ pomaga komórkom zablokować i utrzymać intensywne nawilżenie nawet do 72 godzin. Wyglądasz na wypoczętą (nie potrzebujesz już espresso!).
Nie będziesz w stanie oprzeć się kremowej konsystencji i orzeźwiającym nutom zapachowym!

Ziarna kawy

Silne przeciwutleniacze, znane również z pobudzania pamięci i ich silnego efektu euforycznego. Kawa energetyzuje, budzi i przywraca skórze blask.

Żeń-szeń

Używany od ponad 7000 lat w medycynie chińskiej, jest uważany za źródło "Vital Energy". Walczy ze zmęczeniem i przywraca energię. Optymalizuje energię komórkową do rewitalizacji skóry i zwiększa koncentrację intelektualną.

ODŚWIEŻAJĄCY KREM POD OCZY

Obudź blask oczu! Ten odświeżający krem ​​pod oczy do rozjaśniania tych okolic wykorzystuje ziarna kawy i żeń-szeń Panax, który zmniejsza cienie i widoczność opuchlizny. Dzięki drobnym cząstkom optycznym, które zawiera, spojrzenie natychmiast nabiera blasku.

OBUDŹ SWÓJ UMYSŁ

Zwiększ energię dzięki mieszance 100% naturalnych olejków eterycznych z grejpfruta, cytryny i zielonej mięty w każdym produkcie GinZing. Odświeżając i energetyzując, nie będziesz w stanie się oprzeć!