Wszystkie produkty

AMIKA

Marka


8 Produktów
  • Hot on social

    AMIKA

    Superfruit Star

    Lekki olejek do stylizacji
    50 ml

    Od

    82,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    34

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Frizz-me-not

    Nawilżający spray zapobiegający puszeniu
    200 ml

    Od

    79,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    104

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    54,90 zł

    19,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    1134
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Odżywka przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    104,00 zł

    37,82 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -25%

    1099
  • Wyłączność

    AMIKA

    The Wizard

    Primer ułatwiający rozczesywanie bez silikonu
    150 ml

    Od

    65,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    62

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Smooth Over

    Odżywka wygładzająca
    200 ml

    61,90 zł

    30,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -60%

    871
  • Wyłączność

    AMIKA

    Mirrorball

    Odżywka intensywny blask i antyoksydanty
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    1167
  • Wyłączność

    AMIKA

    Flash

    Maska Glossy natychmiastowy blask
    200 ml

    61,90 zł

    30,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -60%

    381

8 produktów z 8