MAKE UP FOR EVER to zespół profesjonalnych makijażystów, którzy tworzą produkty makijażowe dla każdego. Jesteśmy pasjonatami różnorodności i indywidualności, zachęcamy wszystkich do podkreślenia swojej wyjątkowości, ważne są dla nas Twój komfort i dobre samopoczucie. Akademie Makijażu MAKE UP FOR EVER co roku kończy 1300 studentów, którzy są naszymi ambasadorami w swoich lokalnych społecznościach. MAKE UP FOR EVER tworzymy zespół, TWÓJ zespół, każdy jest dla nas ważny.

ROUGE ARTIST
ROUGE ARTIST

Współtworzona z profesjonalistami, nasza popisowa szminka RED ARTIST została stworzona w innowacyjnej i wydajnej konstrukcji. Teraz możesz używać swojej szminki z precyzją, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłaś. 

Artist Color Palette
Artist Color Palette

Nasza paleta kolorów dla profesjonalistów stworzona wspólnie z naszymi artystami jest jedną z najlepszych palet, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Odkryj wyjątkowość tego produktu poniżej.

HD SKIN our Iconic foundation
HD SKIN our Iconic foundation

Formuły HD Skin, zatwierdzone przez profesjonalistów, są niewidoczne w świetle kamer 4K i gołym okiem.

AQUA RESIST
AQUA RESIST

Odkryj AQUA RESIST, naszą gamę wysokiej jakości produktów wodoodpornych. Od długotrwałych kredek do oczu po cienie w kremie - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.