ODKRYJ NASZE EKSPERCKIE KREMY

Unikalne połączenie wydajnego kremu nawilżającego z najnowocześniejszymi technologiami. Jeden z tych kremów jest dla Ciebie!
1
/4
OCHRONNY KREM NAWILŻAJĄCY
Ten nietłusty krem ​​nawilżający otula skórę intensywnym nawilżeniem przez 72 godziny.
Wzbogacony o kompleks antyoksydacyjny Estée Lauder do walki z agresjami zewnętrznymi, w szczególności z zanieczyszczeniami.
Krem ​​zapewnia silną ochronę SPF i szybko się wchłania, pozwalając skórze oddychać.
Skóra jest świeża, gładsza i promienna, a co za tym idzie - zdrowsza.
2
/4
KREM ANTI-AGING
Ten krem ​​o wyjątkowej konsystencji i zapachu reaktywuje działanie przeciwstarzeniowe skóry dzięki technologii RevitaKeyTM, silnie skoncentrowanej w Moringi.
Cera staje się wyraźnie wygładzona, bardziej miękka.
Wzbogacony o nowy ekstrakt z opuncji, skóra jest głęboko odżywiona, bariera skóry jest wzmocniona, a produkcja kolagenu stymulowana dla widocznie jędrniejszej skóry.
3
/4
KREM UJĘDRNIAJĄCY
Krem ten ​​jest intensywnie odżywczy i składa się z kompleksu trójpeptydowego zdolnego do zwiększenia ilości kolagenu o 124% w zaledwie 3 dni.
Pomaga skórze zwalczać szkodliwe skutki wynikające z kombinacji połączonych czynników starzenia: chronologicznego biologicznego, środowiskowego i hormonalnego. Wzbogacony w witaminę E chroni skórę w szczególności przed promieniami UVA i UVB, głównymi winowajcami przedwczesnego starzenia: zmarszczkami i drobnymi liniami, plamami i nierównym kolorytem skóry, utratą jędrności.
4
/4
KREM NAWILŻAJĄCY
Dzięki naszemu nowemu kompleksowi granatu - dwa razy silniejszemu, ten krem ​​na dzień zapewnia lekkie nawilżenie i chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska przez cały dzień. Naturalnie wzmocniona skóra do walki z codziennymi agresjami. Rozświetlona cera, promieniejąca zdrowiem.