MARKA W 100% WEGAŃSKA I NIETESTOWANA NA ZWIERZĘTACH

Jesteśmy dumni, że przewodzimy w ruchu makijażu wegańskiego i cruelty-free. Wszystkie nasze produkty są, i zawsze będą, wysokiej jakości, w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa. 

CO TO ZNACZY WEGAŃSKI I CRUELTY-FREE?

Wegańskie oznacza, że nasze formuły nie zawierają ŻADNYCH składników pochodzenia zwierzęcego. 
Cruelty-free oznacza, że nigdy nie testowaliśmy na zwierzętach i nigdy nie będziemy testować. Prowadzimy sprzedaż tylko w regionach, które nie wymagają przeprowadzania testów na zwierzętach. Nie będziemy sprzedawać w niektórych krajach, w których testowanie na zwierzętach jest prawnie wymagane, takich jak Chiny, dopóki przepisy te nie ulegną zmianie.

Bycie wegańskim i wolnym od okrucieństwa jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami wspierania zdrowszej i szczęśliwszej planety dla ludzi i naszych futrzanych przyjaciół.

NASZE NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY WEGAŃSKIE

JAK TO ROBIMY

Obaliliśmy mit, że wegański makijaż nie jest wydajny.

Spędziliśmy ponad 10 lat na odkrywaniu na nowo procesu formułowania kosmetyków w laboratoriach, zakazując wszystkich składników pochodzenia zwierzęcego powszechnie stosowanych w kosmetykach i odkrywając nowe wegańskie zamienniki, aby stworzyć wysokiej jakości wegańskie produkty do makijażu, bez poświęcania bogatego pigmentu i długiego czasu noszenia, z którego jesteśmy znani. 

Nigdy nie przestajemy poszukiwać najnowszych innowacji i ciągle się rozwijamy, aby przekraczać granice wegańskich osiągnięć.

LISTA "NO-GO":

NASZE INICJATYWY ŚWIADOME OCHRONY ŚRODOWISKA:

W KVD Beauty przenosimy weganizm na wyższy poziom z nowymi, świadomymi inicjatywami.

Już dziś oferujemy kilka produktów wielokrotnego użytku, które pomagają zredukować ilość odpadów, jak na przykład Lock-It Powder Foundation. 

Ale dopiero się rozkręcamy, wprowadzając naszą pierwszą w pełni przetwarzalną paletę Edge of Reality, a także opracowując opakowania wielokrotnego użytku i wielokrotnego napełniania, gdzie tylko się da. To dopiero początek naszych starań, więc bądźcie na bieżąco z tym, co będzie dalej!

NASZE PRODUKTY PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA: