Koktajle dla skóry

Dla nas kosmetyki są jak koktajle. Tak jak na co dzień wybierasz składniki do owocowych i warzywnych koktajli, kierując się tym, czego domaga się Twoje ciało, do porannych i wieczornych smoothies pielęgnacyjnych wybierz składniki w zależności od samopoczucia Twojej skóry. Słuchaj swojej skóry – nie zawsze potrzebuje tego samego.

Mieszanie zamiast wielu warstw

Nasze produkty nie zawierają silikonu i są biokompatybilne ze skórą, dzięki czemu pozwalają na łatwe mieszanie różnych produktów i łatwo się wchłaniają (z wyjątkiem cynku w naszych filtrach Umbra, który zawsze tworzy barierę ochronną na powierzchni skóry). Zmieszaj dowolne z naszych rodzajów serum, kremów lub olejków na dłoni, a uzyskaną mieszankę nałóż na skórę.

Oh What A Night Smoothie

Aby uzyskać efekt gładszej, nawodnionej i bardziej promiennej skóry, zmieszaj T.L.C. Framboos™ + B-Hydra™ + Lala Retro™ w dłoni i nałóż na twarz.

KUP TE SMOOTHIE

DRUNK ELEPHANT

T.L.C. GLYCOLIC NIGHT SERUM serum na noc

od 409,00 zł
50 ml
Dostępne 2 pojemności

Aby uzyskać efekt gładszej, nawodnionej i bardziej promiennej skóry, zmieszaj 1 porcję T.L.C. Framboos™ + 1 porcję B-Hydra™ + 1 porcję Lala Retro™ w dłoni i wmasuj w skórę.

 

C For Yourself Smoothie

Aby uzyskać efekt rozjaśnionej, ujędrnionej i zdrowo wyglądającej skóry, zmieszaj C-Firma™ + Virgin Marula + Protini™ w dłoni i nałóż na twarz.

 

KUP NASZE BESTSELLERY

GOOD FOR