DIOR

SAUVAGE, NOWY ELIXIR

Odkryj Sauvage Elixir, kwintesencję Sauvage. Niezwykle skoncentrowany zapach pełen emblematycznej  świeżości Sauvage. 

WYJĄTKOWY I UNIKALNY

François Demachy, Perfumiarz-Kreator Dior stworzył Sauvage Elixir, zapach. niczym wyborny likier skomponowany z wyjątkowych składników.

 Emblematyczna świeżość Sauvage z mocną, przyprawową nutą serca, "skomponowaną na miarę" esencją lawendy i mieszanką słodkich, łagodnych nut drzewnych, tworzących sygnaturę jego potężnego, dystyngowanego i zniewalającego charakteru.

 

ORZEŹWIAJĄCA LAWENDA

François Demachy, Kreator Perfum Dior, wybrał esencję Lawendy "skomponowaną na miarę" dla marki Dior. Mieszanka kilku starannie wyselekcjonowanych zbiorów, ta chroniona nazwą pochodzenia esencja z Nyons ujawnia unikalne oblicze i uwalnia nuty, które są tak bliskie dzikiemu kwiatowi, jak to tylko możliwe. 

 

NIESPOTYKANE WYKONANIE

Wrafinowany i szlachetny flakon jest równie elegancki jak jego nazwa. Flakon jest kunsztem wyrafinowanego designu: jego magiczne nazwa jest wypisane błyszczącym srebrem na etykiecie wygrawerowanej bezpośrednio w szkle, a dno w kształcie kopuły igra ze światłem. Siła, elegancja, tajemnica. 

 

ODKRYJ ZAPACHY SAUVAGE

EAU DE TOILETTE

Przepełnione świeżością  nuty energetyzującego pieprzu, bergamotki, surowe wyrafinowane aromaty drewna bursztynowego.

EAU DE PARFUM

Soczysta i pikantna świeżość Sauvage emanuje zmysłowym i otulającym obliczem waniliowego absolutu.

PARFUM

Zapach jak zaklęcie. Aromat ciepłego drzewa sandałowego i łagodnego bobu tonka podkreślony świeżością pikantnej mandarynki.