dior logo


ODNOWIONA SKÓRA W 60 MINUT


Ekskluzywna oferta zabiegów pielęgnacyjnych dostępna w perfumeriach Sephora.Nowy serwis Dior Micro-Peeling, odbywający się w zaciszu dedykowanej kabiny pielęgnacyjnej, pomaga uzyskać prawdziwy efekt blasku skóry podczas Twojej chwili odprężenia. W ciągu zaledwie 60 minut skóra przechodzi niesamowitą rewitalizację i chłonie płynące korzyści z linii pielęgnacyjnych Dior Prestige i Capture Totale.

dior-micropeeling tool

POCZĄTEK NOWEJ GENERACJI I SERWISU „MADE IN DIOR”


ODKRYWAJ, EKSPERYMENTUJ I OBSERWUJ SKUTECZNOŚĆ PRODUKTÓW PIELĘGNACYJNYCH DIOR!   Wyjątkowy¹ serwis od marki Dior, mikrodermabrazja korundowa² oczyści Twoją skórę poprzez usunięcie, martwego naskórka.

Czerpiąc z 40 lat innowacji w dziedzinie nauk o kwiatach i biologicznych mechanizmach skóry, Dior idzie jeszcze dalej, wprowadzając nową, wysoce zaawansowaną usługę: Dior Micro-Peeling.

Zainspirowane emblematyczną mikrodermabrazją korundową² opracowaną dla instytutów Dior, to nowe narzędzie¹ złuszczające, które jest niezbędnym krokiem pielęgnacji i dbaniem o urodę skóry.
1 Od Dior.
2 Mikrodermabrazja korundowa: (zabieg) nieinwazyjny, mechaniczny mikro peeling, który doskonale odżywia i dotlenia skórę.

PRZED


modelka przed

PO


modelka po

WIDOCZNY REZULTAT JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU

Głęboko oczyszcza, złuszcza i wspomaga regenerację komórek, zapewniając wyraźnie zwężone pory oraz gładszą i bardziej promienną skórę. Szybka regeneracja. Odpowiedni dla każdego odcienia i rodzaju skóry.

Zabieg Dior Micro-Peeling rozpoczyna się od indywidualnej analizy skóry i zmycia makijażu. W zależności od wrażliwości, można zastosować krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla delikatnej i wrażliwej skóry.

Następnie rozpoczyna się delikatny ruch palcami w górę, od dołu twarzy do góry. Dior Micro-Peeling zapewnia potrójne działanie fizyczne dzięki tym specjalistycznym technikom:

1 Złuszczanie powierzchni naskórka w celu
równomiernego wygładzenia skóry.


2 Masaż, dzięki obrotowej głowicy ściernej,
która stymuluje mikrocyrkulację.


3 Drenaż tkanek, dzięki bardzo delikatnym
ruchom i lekkiemu uciskowi


Przy pomiarze jakości skóry Dior Skincare Analyzer od Dior, wyniki są niezwykłe. Natychmiastowa udoskonalona struktura skóry, zwężone pory, drobne linie i zmarszczki wyglądają na zminimalizowane, cera jest bardziej świetlista. Teraz zrewitalizowana skóra, jest gotowa do aplikacji i przetestowania linii pielęgnacyjnych Dior Prestige lub Capture Totale oraz do ekspresowej sesji makijażu po spektakularnej odnowie skóry.
korzyści dla skóry
kropelka


NATYCHMIASTOWY EFEKT ODNOWIONEJ SKÓRY
60 minut   Cenne cząsteczki korundu uwalniają skórę od zanieczyszczeń, a seria lekkich dotknięć pobudza krążenie, przywracając jej naturalną elastyczność.

W ciągu zaledwie 60 minut cera jest czystsza i gładsza.
Twarz pokrywa spektakularny blask.


ZABIEGI W OPARCIU O INDYWIDUALNĄ ANALIZĘ SKÓRY   Zabieg gwarantuje:
- Wyjątkowe, progresywne, długotrwałe efekty poprawy blasku, wyrównania kolorytu i wygładzenia skóry.
- Kontury będą na nowo zdefiniowane i uformowane do perfekcji.

WYŁĄCZNIE W KABINACH PIELĘGNACYJNYCH DIOR W PERFUMERIACH SEPHORA
KONSULTACJA/ PEELING/ MASAŻ
60 minKONSULTACJA + RELAKS Z GRAND DÉMAQUILLAGE DIOR⁵ 10’ 5 Grand Démaquillage Dior: Wykonanie demakijażu pielęgnacją oczyszczającą od Dior.

MICRO PEELING 30’ PEELING MECHANICZNY PRZYWRACAJĄCY PROMIENNOŚĆ CERZE
CEL: Dogłębna stymulacja skóry i pobudzenie jej blasku

SERWIS 10’ MASAŻ POBUDZAJĄCY
CEL: Rozgrzewa i wzmacnia mięśnie i skórę twarzy poprawiając skuteczność nakładanych formuł 
MASKA UPIĘKSZAJĄCA (2 dozy serum + 2 dozy kremu z tej samej linii) 
WTŁACZANIE MASKI UPIĘKSZAJĄCEJ

MAKIJAŻ LUB MASAŻ DŁONI 5’ AROMATERAPIA WYKONYWANA RĘCZNIKIEM OSHIBORI LINII PRESTIGE (Przy masażu dłoni)

WRĘCZENIE PREZENTU NA POŻEGNANIE KLIENTKI/A 5’

UMÓW SIĘ NA ZABIEG DIOR
W TWOJEJ PERFUMERII SEPHORA

prezent do zakupów od DIOR


Daty wydarzenia   04.03 - 09.03: GALERIA KATOWICKA, KATOWICE tel.: 32 733 89 87

12.03 - 16.03: KASKADA, SZCZECIN tel.: 91 887 61 02

20.03 - 23.03: GALERIA JURAJSKA, CZĘSTOCHOWA tel.: 34 389 34 23
Rezerwacje   Aby zagwarantować wybrany przez Państwa czas zabiegu, zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Wspólnie na pewno znajdziemy najlepszy termin.
Zalecamy przybycie na 15 minut przed umówioną wizytą, aby w pełni spersonalizować zabieg Dior Micro-Peeling.

W przypadku spóźnionego przyjazdu, dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować Państwu taką samą usługę, jeśli nasz harmonogram na to pozwoli. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, odpowiednio skrócimy czas zabiegu.

W przypadku konieczności anulowania lub zmiany terminu, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie co najmniej 24 godziny przed planowanym terminem.

Twój prezent   Do każdego zabiegu w Kabinie Pielęgnacyjnej Dior miniaturka oraz próbki w prezencie. Przy zakupie produktu marki Dior za min. 999 zł kosmetyczka oraz luksusowe miniatury Dior w prezencie.