L'EXPERT SOURCILS

THEY’RE REAL! MAGNET

 

EKSTREMALNIE WYDŁUŻAJĄCA MASKARA O MAGNETYCZNEJ SILE

 

Magnetyczna moc właśnie wylądowała! Oczaruj magnetyzującym spojrzeniem z NOWĄ maskarą They’re Real! Magnet.

TEMAT: FABRYKA MASKAR BENEFIT. GDY NAUKA W KOŃCU SPOTYKA MASKARĘ!

Poświęć chwilę na pełną przygód podróż z Benefit Cosmetics do samego wnętrza Ziemi, aby odkryć NOWĄ maskarę They’re Real! Magnet. Magnetycznie napędzany rdzeń szczoteczki przyciąga magnetyczną formułę tuszu dla efektu rzęs tak długich, że nie mieszczą się w żadnej skali!

INNOWACJA: Maskara o MAGNETYCZNEJ MOCY INNOWACYJNA SZCZOTECZKA

Szczoteczka o magnetycznym rdzeniu przyciąga magnetyczną formułę, kóra pokrywa twoje rzęsy daleko poza ich końce dla efektu liftingu i wydłużenia. Szczoteczka zawiera wypustki ZigZag, które idealnie rozczesują i rozdzielają włoski. Wzbogacona minerałami magnetyczna formuła przylega do szczoteczki o magnetycznym rdzeniu, aby idealnie pokryć Twoje rzęsy i wydłużyć poza granice możliwości. Formuła tuszu jest lekka, niewyczuwalna na rzęsach, a efekt wydłużenia i intensywność można budować. Nie rozciera się i nie kruszy!

ODKRYJ DWA STYLE MAKIJAŻU, ABY PODKREŚLIĆ MAGNETYZUJĄCE SPOJRZENIE

Odkryj naszą nową ulubioną maskarę dla ekstremalnie długich rzęs w dwóch tutorialach makijażowych: PRZYCIĄGAJ DOBRE WIBRACJE z prostym, naturalnym make-up'em lub wyraź swój WEWNĘTRZNY MAGNETYZM z odważnym, ale wciąż dziewczęcym look'iem