1
/5
Udoskonalenie

Perfekcyjna cera z podkładem Luminous Foundation. Po dobraniu idealnego odcienia, nałóż Luminous Foundation bezpośrednio na skórę w miejscach, gdzie chcesz uzyskać największe krycie, takich jak środek twarzy, środek czoła, nos i linia szczęki/brody. Nałóż 1 pompkę dla średniego krycia i 2 pompki dla pełnego krycia. Nakładaj i blenduj za pomocą zbitego, syntetycznego pędzla do podkładu, np. Pro Brush A30.

2
/5
Korekta

Za pomocą aplkatora nałóż Magic Touch Concealer bezpośrednio pod oczy, na plamy lub przebarwienia - wszędzie tam, gdzie chcesz uzyskać dodatkowe krycie. Na środek czoła, grzbiet i czubek nosa, brodę i kości policzkowe nałóż odcień o 1-3 odcienie jaśniejszy od Twojego odcienia skóry, aby uzyskać efekt rozświetlenia.

3
/5
Róż

Niewielką ilość różu Stick Blush nałóż na środek policzka bezpośrednio ze sztyftu, a następnie przy pomocy pędzla rozprowadź go w górę, w kierunku linii włosów. Używaj okrężnych ruchów do rozcierania i wklepywania aby budować kolor.

4
/5
Wykończenie

Nałóż niewielką ilość produktu Loose Setting Powder na wieczko. Następnie nabierz odrobinę produktu na gąbkę do makijażu lub pędzel do pudru i strząśnij nadmiar, a następnie nałóż lekkimi ruchami dociskającymi i rolującymi na miejsca, które chcesz utrwalić. Skup się na strefie T i okolicach pod oczami.

5
/5
Rozświetlenie

Delikatnie przeciągnij pędzlem do rozświetlacza, np. A23 Pro Brush, po rozświetlaczu Iced Out Highlighter, aby zebrać produkt. Nałóż rozświetlacz na wszystkie miejsca, które chcesz podkreślić, takie jak górne kości policzkowe, grzbiet i czubek nosa, łuk kupidyna i obojczyki. Nakładaj warstwowo, aby uzyskać pożądaną intensywność.