Kosmetyki nawilżające do twarzy

Twoja skóra wymaga nieustannej troski. Zadbaj o nią, zapewniając jej właściwe nawilżanie i odżywienie. To najprostszy sposób na to, aby przez długie lata cieszyć się jej pięknym i młodym wyglądem. Wiemy o tym doskonale, dlatego w Sephora proponujemy Ci wiele specjalistycznych kosmetyków. Produkty o przemyślanych składach błyskawicznie wnikają w głębokie warstwy skóry, zapobiegając utracie wody.



609 Produktów
  • Wyłączność

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Cream

    Krem nawilżający i wzmacniający barierę skórną
    80 ml

    Od

    89,00 zł

    168,75 zł / 100ml

    1438

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    RHODE

    Glazing Milk

    Esencja z ceramidami do twarzy
    124ml

    180,00 zł

    145,16 zł / 100ml

    2600
  • Nowość

    RHODE

    Glazing Milk

    Esencja z ceramidami do twarzy (Mini)
    50ml

    115,00 zł

    230,00 zł / 100ml

    2600
  • Nowość

    RHODE

    Glazing Mist

    Mgiełka nawilżająca twarz
    80ml

    170,00 zł

    212,50 zł / 100ml

    751
  • Nowość

    RHODE

    Barrier Butter

    Intensywnie nawilżający balsam
    100ml

    200,00 zł

    200,00 zł / 100ml

    709
  • Nowość

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Kojący krem nawilżający do codziennego stosowania
    50ml

    180,00 zł

    360,00 zł / 100ml

    315
  • Nowość

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Serum rozświetlająco-nawilżające w żelu
    50ml

    180,00 zł

    360,00 zł / 100ml

    394
  • Nowość

    RHODE

    Glazing Mist

    Mgiełka nawilżająca (Mini)
    30ml

    115,00 zł

    383,33 zł / 100ml

    751
  • Nowość

    RHODE

    Barrier Butter

    Intensywnie nawilżający balsam (Mini)
    40ml

    125,00 zł

    312,50 zł / 100ml

    709
  • Nowość

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Kojący krem nawilżający do codziennego stosowania (Mini)
    30ml

    115,00 zł

    383,33 zł / 100ml

    315
  • Nowość

    RHODE

    Caffeine Reset

    Modelująca maska w kremie
    50ml

    215,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    352
  • Nowość

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Serum rozświetlająco-nawilżające w żelu (Mini)
    15ml

    115,00 zł

    766,67 zł / 100ml

    395
  • SHISEIDO

    Future Solution LX

    Wzbogacony lotion zmiękczający
    170 ml

    468,90 zł

    275,82 zł / 100ml

    2
  • SHISEIDO

    Lait Moussant Nettoyant Enrichi

    Oczyszczjące mleczko do twarzy
    125 ml

    166,90 zł

    133,52 zł / 100ml

    Brak opinii

  • SHISEIDO

    WASO

    Krem nawilżająco-koloryzujący bez olejów
    50 ml

    195,00 zł

    390,00 zł / 100ml

    11
  • Nowość

    229,00 zł

    183,20 zł / 100ml

    37
  • MURAD

    Hydro-Dynamic Quenching Essence

    Nawilżająca esencja do twarzy
    30 ml

    286,90 zł

    956,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    695,00 zł

    -58%

    16
  • KIEHL'S SINCE 1851

    Ultra Facial Cream

    krem nawilżający
    28 ml

    Od

    129,00 zł

    460,71 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KIEHL'S SINCE 1851

    Midnight Recovery Concentrate

    Pielęgnacyjny koncentrat do twarzy na noc
    50 ml

    399,00 zł

    798,00 zł / 100ml

    1090
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    HYDRATE

    Serum bąbelkowe nawadniające z kwasami hialuronowym i poliglutaminowym
    30 ml

    Od

    55,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    109

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TATCHA

    The Water Cream

    Lekki krem nawilżający zwężający pory w formacie podróżnym
    15 ml

    125,00 zł

    833,33 zł / 100ml

    100
  • TATCHA

    The Dewy Skin Cream

    Bogaty krem nawilżająco-wypełniający w formacie podróżnym
    15 ml

    125,00 zł

    833,33 zł / 100ml

    454
  • 575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    155

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    69

24 produkty z 609

Mróz, promieniowanie słoneczne, przybywanie w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu to czynniki przyczyniające się do odwodnienia skóry. Z tego względu nawilżanie i odżywienie jest obowiązkowym rytuałem w Twoim rozkładzie dnia. Poświęć kilka chwil swojej skórze i zagwarantuj jej znakomitą kondycję razem z Sephora. Dla przesuszonej skóry niezastąpione będą kremy i balsamy wzbogacone naturalnymi olejkami. Jojoba, olej kokosowy czy arganowy pozwolą jej odzyskać aksamitną gładkość i przywrócą blask. Idealną równowagę między nawilżaniem i odżywieniem zapewni Twojej skórze Krem Lancôme, żel Clinique czy balsam Estée Lauder zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojej skóry przez cały rok. Ich kremowa konsystencja i łagodny zapach sprawią, że na nowo pokochasz codzienną pielęgnację. Dzięki Sephora odkryjesz kosmetyki, które odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry.

Na przykład: name@example.com