Full Exposure - Paleta cieni do oczu  - SMASHBOX
 

SMASHBOX

Full Exposure
Paleta cieni do oczu

  • wyłączność

Marka Smashbox określiła 6 różnych kształtów oka i dla każdego z nich stworzyła porady wykonania makijażu: w każdej palecie znajduje się ulotka z 6 instrukcjami makijażu, aby Twoje spojrzenie nabrało ...

Dowiedz się więcej
TO DO
14 fards à paupières (14 g)
  • wyłączność
232,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Marka Smashbox określiła 6 różnych kształtów oka i dla każdego z nich stworzyła porady wykonania makijażu: w każdej palecie znajduje się ulotka z 6 instrukcjami makijażu, aby Twoje spojrzenie nabrało szlachetnego wyrazu.

Zawartość palety:
- 14 odcieni typu „must have”, od cielistych przez rozświetlające po czerń, długotrwałych i delikatnie matowych jak jedwab.
- 1 pędzelek do aplikacji o podwójnej końcówce; gęsta końcówka służy do rozcierania ciemnych kolorów, a płaska końcówka do aplikacji odcieni rozświetlających. Końcówki z jednej strony zawierają czarny, a z drugiej biały jedwab, aby uniknąć przypadkowego pomylenia jasnych i ciemnych cieni przy aplikacji.

Nowy pędzelek z podwójną końcówką dla precyzyjnej aplikacji: gęsta strona służy do aplikacji matowych odcieni, płaska strona do aplikacji odcieni rozświetlających.
Stwórz nowy look dzięki załączonej instrukcji wykonania makijażu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów