The original beautyblender & mini blendercleanser solid fragrance-free - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

The original beautyblender & mini blendercleanser solid fragrance-free

  • sale

Odkryj kultową gąbkę do makijażu oraz innowacyjne, bezzapachowe mydełko specjalnie opracowane do idealnego oczyszczenia gąbki. Do czego służy: Jeden oryginalny beautyblender w celu perfekcyjnego ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 original beautyblender
- 1 próbka mini-blendercleanser solid fragrance-free

TO DO
Zestaw blend and cleanse
  • sale
49,90zł 89,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
Odkryj kultową gąbkę do makijażu oraz innowacyjne, bezzapachowe mydełko specjalnie opracowane do idealnego oczyszczenia gąbki.

Do czego służy:
Jeden oryginalny beautyblender w celu perfekcyjnego nałożenia podładu, pudrów, kremów i innych produktów do twarzy + jeden mini blendercleanser czyli kompaktowe, bezzapachowe mydło, które utrzymuje beautyblender i pędzle w czystości i idealnej formie!

Co jeszcze warto wiedzieć:
Unikalna struktura tworzywa beautyblendera jest aqua-activated(tm). Przy kontakcie z wodą, zwiększa objętość prawie dwa razy i staje się jeszcze bardziej aksamitna w dotyku, pozostawiając cerę perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą fluidem. Wraca do oryginanego rozmiaru po wyschnięciu. Produkowany ręcznie w USA.

Oryginalny beautyblender wygrał nagrodę Allure Best of Beauty siedem razy.

beautyblender stosuje nietoksyczne, rozpuszczalne w wodzie barwniki dlatego przy paru pierwszych czyszczeniach gąbka puszcza barwnik, podobnie jak para nowych dżinsów. Jak wyciskasz wodę z beautyblendera nadmiar barwnika zostaje również usunięty. Barwnik nie przenosi się na skórę.

Jak używać?
beautyblender jest łatwy w użyciu: po prostu namocz.odciśnij. stempluj w celu uzyskania nieskazitelnej aplikacji!

namocz. beautyblender w wodzie
wyciśnij. nadmiar wody, najlepiej za pomocą ręcznika
stempluj. podkład, puder lub inne produkty do cery na całą twarz aby uzyskać idealne rezultaty. oczyść. po każdym użyciu aby utrzymać w formie opatentowane tworzywo beautyblendera.
wymień. aby go zawsze mieć w zasięgu!

Zalecamy wymianę beautyblendera co 3 miesiące.
Eponges: mousse de polyurEthane sans latex Savon: palmate de sodium, huile de palmiste saponifiEe, eau (aqua), glycErine, acide de noix de coco, Dioxyde de titane (CI77891), acide palmitique, chlorure de sodium, tetrasodium glutamate diacetate EDTA, tetrasodium etidronate, poudre d'aloEs barbadensis, maltodextrine

Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów