Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Nawilżająca baza wygładzająca koloryt skóry Photo Finish Hydrating Primer - SMASHBOX
 

SMASHBOX

Nawilżająca baza wygładzająca koloryt skóry Photo Finish Hydrating Primer

  • wyłączność

Specjaliści zatrudnieni w studiach fotograficznych Smashbox wiedzą, że nawilżanie to podstawa pięknej skóry, młodego wyglądu i udanego makijażu. Przed nałożeniem podkładu przygotuj swoją skórę do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Hydrating - 30 ml
  • wyłączność
169,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Specjaliści zatrudnieni w studiach fotograficznych Smashbox wiedzą, że nawilżanie to podstawa pięknej skóry, młodego wyglądu i udanego makijażu.

Przed nałożeniem podkładu przygotuj swoją skórę do makijażu za pomocą tej lekkiej formuły. Nawilżająca baza spełnia potrzeby skóry suchej i tworzy barierę ochronną maskującą zmarszczki i pory.

Zastosowana pod podkład gwarantuje gładką skórę o równomiernym kolorycie, a użyta samodzielnie - doskonały odcień skóry.

Nałóż odrobinę produktu na oczyszczoną skórę i rozprowadź ją palcami, równomiernie na całej twarzy. Efekt? Miękka, delikatna skóra.

Zobacz opinie klientów