APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Prisme Libre Skin & Color Serum Primer – Korekcja żółtych tonów + redukcja porów

285,00  zł

950,00 zł / 100ml

Fioletowy + Niacynamid (30 ml)950,00 zł / 100ml

GIVENCHY

Prisme Libre Skin & Color Serum Primer – Korekcja żółtych tonów + redukcja porów

285,00 zł

Fioletowy + Niacynamid (30 ml)950,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Baza Serum Primer dzięki swojemu działaniu wygładzającemu i korygującemu koloryt natychmiastowo koryguje żółte odcienie dzięki fioletowemu odcieniowi, jednocześnie podkreślając blask skóry. Formuła bazy pod makijaż Prisme Libre Skin & Color Serum Primer marki Givenchy została wzbogacona mikrocząsteczkami kwasu hialuronowego, co zapewnia 24-godzinne* nawilżenie i 12-godzinny efekt wypełnienia.**

    Wykończenie: Rozświetlające i naturalnie promienne
    Krycie: Lekkie
    Kluczowe składniki: Niacynamid, mikrocząsteczki kwasu hialuronowego
    Konsystencja: Płynna
    Korzyści: Koryguje żółte tony, zwęża pory, nawilża, wypełnia, rozmywa i wygładza
    Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje skóry, skóra wrażliwa

    Odcienie: Dostępne w 3 odcieniach korygujących koloryt:

    - Fioletowy: Koryguje żółte tony + [niacynamid] zwężający pory
    - Różowy: Koryguje matowość + [witamina C]*** rozświetlający
    - Zielony: Koryguje zaczerwienienia + [witamina B5]*** kojący

    *Test instrumentalny z udziałem 30 ochotników.

    **Badanie kliniczne przeprowadzone na 25 ochotnikach.

    ***Ustabilizowany

Opinie

5/5

(2 Opinie)

Wszystko (2)

(2)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 10 wrz 2026

    ALGO

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    super

    Nie byłam do końca przekonana do produktu, ale po kilku aplikacjach jestem bardzo zadowolona. Produkt wygładza skórę, korygu...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 07 cze 2026

    Nosheen

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Beautiful finish

    Just bought this and had it on for over 12hrs and my skin at the end of the day still looked blurred and pore free - skin wa...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 2

ODKRYJ MARKĘ
GIVENCHY

Marka Givenchy świętuje 60-lecie obecności w świecie mody i urody.
Givenchy to uosobienie najwyższej elegancji i francuskiego, arystokratycznego stylu. Zawsze w zgodzie z osobowością jej założyciela Huberta de Givenchy.
Dziś, świat Givenchy jest dostępny dla każdego z nas, dzięki eleganckim zapachom, śmiałym i twórczym liniom makijażu oraz specjalistycznym liniom pielęgnacyjnym.

Odkryj GIVENCHY

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com