Zimowa wyprzedaż

Emocje już opadły po świątecznych przygotowaniach i spotkaniach przy rodzinnym stole. Jednak to nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was w Sephora. Już dziś startuje wyjątkowa świąteczna wyprzedaż, pełna wyjątkowych ofert i promocji. Niespotykane rabaty na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji oraz bestsellery makijażowe i akcesoria. Kultowe marki i limitowane zestawy – każdy znajdzie dla siebie coś, co pozwoli mu pięknie zacząć nowy rok.

Wyprzedaż - kosmetyki do makijażu

Wyprzedaż - perfumy

Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała

Kosmetyki do włosów

Faq

Nasza wyprzedaż zimowa 2021 rozpoczyna się w 25 grudnia 2021 roku. Data ta jest oficjalna i dotyczy sklepów stacjonarnych, sklepu internetowego oraz aplikacji.

Wszystko co dobre musi się skończyć. Nasza wyprzedaż zimowa 2021 zakończy się we wtorek 2 lutego 2021 r. pod koniec dnia, po 4 intensywnych tygodniach zniżek, promocji i innych wspaniałych ofert. Artykuły niedostępne w magazynie prawdopodobnie nie zostaną ponownie wprowadzone do sprzedaży, więc nie przegap swoich ulubionych produktów w najniższych cenach!

Niestety nie. Nie możesz użyć kodu promocyjnego lub kuponu rabatowego na artykuł z wyprzedaży. Ale zawsze możesz go użyć, aby uzyskać nieprzeceniony produkt w świetnej cenie. Wykorzystaj to w pełni, rozpieszczając się nowościami lub limitowanymi produktami!

W Sephora, naszym celem jest ułatwienie ci życia. Dlatego upewniamy się, że możesz skorzystać z naszych wyprzedaży w każdej postaci! Te same zniżki obowiązują w każdym kanale dystrybucji: w sklepie, na stronie internetowej i w aplikacji. W łatwy sposób spełnij swoje wszystkie wyprzedażowe marzenia!