APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Gisou Honey Infused

Sephora oferuje wyjątkowe doświadczenie piękna dzięki szerokiej gamie produktów, od makijażu po pielęgnację włosów. Odkryj nasze bestsellery i nowości, aby podkreślić swój indywidualny styl. Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż twarzy, zapachy czy pielęgnację skóry, Sephora ma wszystko, czego potrzebujesz.


20 Produktów
  • Hot on social

    Od

    112,00 zł

    86,52 zł / 100ml

    509

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    GISOU

    Honey Infused Lip Oil

    Olejek do ust z miodem, edycja jesienna
    Pink Praline - 8ml

    135,00 zł

    1.687,50 zł / 100ml

    314

    Dostępne w 3 odcieniach

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Szampon nawilżający
    250 ml

    135,00 zł

    54,00 zł / 100ml

    105

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    GISOU

    Honey Infused Hair Oil

    Wielofunkcyjny olejek do włosów
    50 ml

    Od

    112,00 zł

    370,00 zł / 100ml

    1779

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    97,67 zł

    651,13 zł / 100ml

    28
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Odżywka nawilżająca
    200 ml

    135,00 zł

    67,50 zł / 100ml

    91

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    Strawberry Sorbet (8 ml)

    135,00 zł

    1.687,50 zł / 100ml

    615

    Dostępne w 9 odcieniach

  • Nowość

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    3
  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    210
  • Nowość

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Mgiełka bez spłukiwania format podróżny
    50 ml

    63,57 zł

    127,14 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Milk Styling Cream

    Krem do stylizacji 5 w 1
    150 ml

    Od

    67,00 zł

    90,00 zł / 100ml

    63

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    GISOU

    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    12
  • Hot on social

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wildflower Honey - Zapach do włosów
    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    747
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wildflower Honey - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    129
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wild Rose - Zapach do włosów
    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    398
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Lavender Berry - Zapach do włosów
    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    324
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Lavender Berry - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    74
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wild Rose - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    59
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Repair Serum

    Serum regenerujące włosy z miodem
    30 ml

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    323

20 produktów z 20

Na przykład: name@example.com