• Nowość

Honey Infused Hair Perfume - Vanilla Glaze

179,00  zł

358,00 zł / 100ml

50 ml358,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

GISOU

Honey Infused Hair Perfume - Vanilla Glaze

179,00 zł

50 ml358,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Zachwycający zapach do włosów z dodatkiem miodu Mirsalehi, który dodaje im blasku i sprawia, że pachną nutami kremowej wanilii, mleka i piżma.

    Perfumy do włosów Gisou Honey – teraz w naszej jesiennej odsłonie Vanilla Glaze.
    Wzbogacone miodem pochodzącym z rodzinnej pasieki Mirsalehi – nawilżają, nadają blask i natychmiast odświeżają suche oraz matowe włosy. Włosy pachną pyszną mieszanką kremowej wanilii i kojącego piżma.

    Nadają włosom długotrwały zapach
    Nawilżają
    Odżywiają
    Dodają blasku

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.1/5

(12 Opinie)

Wszystko (12)

(8)

(1)

(1)

(0)

(2)

  • 12 wrz 2026

    emso

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Super

    Śliczny zapach moje drugie opakowanie jestem zakochana

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 10 wrz 2026

    bks4

    Potwierdzony zakup

    horrible!

    This smells horrible, it made me gag. Smells like plastic vanilla mixed with throw up.

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 12

ODKRYJ MARKĘ
GISOU od Negin Mirsalehi

Naturalne piękno dzięki miodowi z Mirsalehi Bee Garden. Kolekcja Gisou by Negin Mirsalehi narodziła się z podwójnej pasji: pszczelarstwa i naturalnego piękna. Kontynuując tradycję sześciu pokoleń pszczelarzy, marka tworzy wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów, w tym szampony, maski i olejki, opracowane na bazie cennych składników uprawianych i zbieranych w sposób ekologiczny w ogrodzie Mirsalehi Bee Garden. Produkty do pielęgnacji włosów Gisou z miodem odżywiają, nawilżają i wzmacniają włosy oraz skórę głowy.

Odkryj GISOU

Na przykład: name@example.com