Dr Dennis Gross



4 Produkty
  • DR DENNIS GROSS

    50 ml

    310,00 zł

    620,00 zł / 100ml

    27
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions™

    Krem nawilżający o działaniu wygładzająco-regenerujacym
    50 ml

    335,00 zł

    670,00 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta®

    Delikatny peeling na co dzień
    5 zabiegów

    Od

    115,00 zł

    255,56 zł / 100g

    11

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Intensywne nawilżenie i jędrność
    60ml

    395,00 zł

    658,33 zł / 100ml

    28

4 produkty z 4

Na przykład: name@example.com