Pielęgnacja włosów

Wyjątkowe kosmetyki w Sephora pozwolą Ci w pełni zaspokoić potrzeby włosów. Szampony wzbogacone naturalnymi składnikami, odżywki i maski są Twoim sekretem pięknej fryzury. Twoje włosy odzyskują blask, witalność i są znakomicie odżywione. Delikatne, aksamitne konsystencje i piękne zapachy sprawiają z kolei, że zapragniesz, aby chwile spędzane na pielęgnacji włosów trwały w nieskończoność.



516 Produktów
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Curl Care Cream Nutrition & Definition

    krem do pielęgnacji loków
    150 ml

    425,00 zł

    283,33 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Szampon wzmacniająco-regenerujący

    naprawia, wzmacnia i chroni
    250 ml

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    57
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Odżywka wzmacniająco

    regenerująca do włosów
    200 ml

    52,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    50
  • Wyłączność

    AMIKA

    Soulfood

    Odżywcza maska do włosów
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    2303

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    The Kure

    Maska intensywnie regenerująca
    250 ml

    195,00 zł

    78,00 zł / 100ml

    527

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Bust Your Brass Blond Polaire

    Intensywna maska naprawcza
    250 ml

    195,00 zł

    78,00 zł / 100ml

    259
  • 26,90 zł

    35,87 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -61%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Szampon regenerująco-nawilżający
    300 ml

    Od

    89,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Krem do definiowania loków
    100 ml

    Od

    89,00 zł

    89,00 zł / 100ml

    1543

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Protective Type

    Krem Termoochronny 5 W 1
    90 ml

    Od

    89,00 zł

    98,89 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Richer One

    Intensywna odżywka regenerująco-nawilżająca
    340 ml

    165,00 zł

    48,53 zł / 100ml

    263
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Odżywka regenerująco-nawilżająca
    300 ml

    159,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    268
  • KÉRASTASE

    Olejek Chroma Absolu

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    249,00 zł

    332,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -28%

    185

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    259,00 zł

    465,33 zł / 100ml

    8

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MOROCCANOIL

    Scalp

    Tonik regenerujący do skóry głowy
    100 ml

    205,00 zł

    205,00 zł / 100ml

    557
  • MOROCCANOIL

    Scalp

    Równoważąca odżywka do skóry głowy
    250 ml

    139,00 zł

    55,60 zł / 100ml

    159
  • MOROCCANOIL

    Scalp

    Równoważący szampon do skóry głowy
    250 ml

    139,00 zł

    55,60 zł / 100ml

    360
  • AVEDA

    Be Curly Advanced™

    Krem wzmacniający loki
    200ml

    Od

    59,00 zł

    99,50 zł / 100ml

    62

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    100ml

    89,90 zł

    89,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    225,00 zł

    -60%

    67
  • AVEDA

    Invati Ultra Advanced™ Shampoo Rich

    Szampon o bogatej formule
    200ml

    185,00 zł

    92,50 zł / 100ml

    1
  • AVEDA

    200ml

    86,90 zł

    43,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -60%

    4
  • AVEDA

    Be Curly Advanced™

    Intensywna maska udoskonalająca loki
    25ml

    Od

    59,00 zł

    236,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    200ml

    148,00 zł

    74,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -32%

    1
  • 265,00 zł

    176,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -30%

    33

24 produkty z 516

Podstawą codziennej pielęgnacji jest maska Sephora dzięki skoncentrowanym składnikom błyskawicznie przywróci Twojej fryzurze doskonałą kondycję. Pamiętaj jednak o tym, aby stosować ją nie tylko jako ratunek dla włosów zniszczonych, lecz także dołączyć do rutynowej pielęgnacji. Żeby nadać fryzurze wymarzoną formę, sięgnij po kosmetyki do stylizacji. Delikatne pianki pomogą Ci nie tylko zdefiniować loki, lecz także utrwalą fryzurę. Prostownica czy lokówka sprawią, że w kilka chwil wymodelujesz włosy. W Sephora doskonale rozumiemy potrzeby Twoich włosów, dlatego proponujemy Ci różnorodne produkty, dzięki którym zapewnisz im kompleksową pielęgnację i uzyskasz wymarzoną fryzurę.