Maseczki w kremie

Złuszczające, zmniejszające pory, ekspresowo liftingujące, regenerujące, rozświetlające na dzień lub na noc. Kremowe maski do twarzy, które znajdziesz w Sephora, zadbają o wszystkie potrzeby Twojej skóry. Przekonaj się, jak uzyskać jeszcze piękniejszą skórę z kremowymi maskami z Sephora!



120 Produktów
  • AUGUSTINUS BADER

    The Face Mask

    Kremowa maska do twarzy
    50 ml

    Od

    869,00 zł

    1.918,00 zł / 100ml

    266

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • PHLOV

    Smooth My Skin

    Kremowa maska detoksykująca z zieloną glinką
    70 ml

    55,90 zł

    79,86 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -43%

    1
  • PHLOV

    Smooth My Skin

    Kremowa maska wygładzająca z fioletową glinką
    70 ml

    55,90 zł

    79,86 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -43%

    1
  • PHLOV

    Smooth My Skin

    Kremowa maska antystresowa z różową glinką
    50 ml

    55,90 zł

    79,86 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -43%

    4
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Blackhead Peel-Off Mask

    Oczyszczająca maska przeciwko zaskórnikom
    50 ml

    27,90 zł

    55,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    49,00 zł

    -43%

    15
  • Tylko online

    MOKOSH

    Figa z węglem

    Wygładzająco-oczyszczająca maska do twarzy
    60 ml

    58,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    79,00 zł

    -26%

    4
  • Tylko online

    MOKOSH

    60 ml

    129,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    2
  • SEASONLY

    100 ml

    124,90 zł

    124,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    179,00 zł

    -30%

    1
  • SEASONLY

    Maseczka Peau Neuve

    Maseczka do twarzy
    50 ml

    85,90 zł

    171,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    215,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • FRESH

    Rose Face Mask

    Nawilżająca różana maska na twarz
    30 ml

    Od

    84,90 zł

    283,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    132,00 zł

    -35%

    133

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SUMMER FRIDAYS

    Jet Lag Mask

    maska nawilżająca
    28 g

    Od

    129,00 zł

    460,71 zł / 100g

    1079

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SHISEIDO

    50 ml

    175,00 zł

    350,00 zł / 100ml

    7
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Cookies N Clean

    Detoksykująca Maska Do Twarzy Z Ubitej Glinki
    75 ml

    169,00 zł

    225,33 zł / 100ml

    626
  • Wyłączność

    PHLOV

    KISSES FROM THE MOON

    Odmładzająca maska na noc
    55 ml

    189,00 zł

    343,64 zł / 100ml

    23
  • KENZOKI

    Kenzoki Youth Flow

    Maseczka regenerująca na noc
    75 ml

    162,90 zł

    217,20 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    409,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • KENZOKI

    Kenzoki Hydratation Flow

    Szybka maseczka na noc
    75 ml

    94,90 zł

    126,53 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    166,90 zł

    -43%

    Brak opinii

  • CHANEL

    100 ml

    295,00 zł

    295,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    395,00 zł

    1
  • CHANEL

    CAMELLIA REPAIR MASK

    Kojąca Maska Do Twarzy
    Pot 50 g

    339,00 zł

    678,00 zł / 100g

    4
  • CLARINS

    Lift-Affine Masque Intensif

    Intensywna maska ​​liftingująca
    75 ml

    187,90 zł

    250,53 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    265,00 zł

    -29%

    25
  • SHISEIDO

    WASO

    Maska z glinki mineralnej dogłębnie oczyszczająca pory
    80 ml

    119,90 zł

    149,88 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -45%

    1197
  • SHISEIDO

    Waso Beauty Sleeping Mask

    Upiększająca maseczka do twarzy
    50 ml

    168,00 zł

    336,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -23%

    1199
  • 77,00 zł

    154,00 zł / 100ml

    19

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Tylko online

    129,90 zł

    220,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    173,90 zł

    -25%

    975
  • CLINIQUE

    100 ml

    112,90 zł

    112,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    195,00 zł

    -42%

    14

24 produkty z 120