APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Kosmetyki do ust

Pielęgnuj swoje usta na wiele sposobów, a odwdzięczą Ci się zjawiskowym, zmysłowym wyglądem. Dzięki Sephora możesz zadbać o ich doskonałą kondycję i sprawić, aby stały się mocnym akcentem Twojego makijażu. Balsamy ochronne, bazy, błyszczyki czy szminki to wszystko, czego potrzebujesz, aby każdego dnia wyglądać fantastycznie.



72 Produkty
  • FILORGA

    Global-Repair Eyes & Lips

    Odżywcza pielęgnacja oczu i ust
    15 ml

    445,00 zł

    2.966,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Sleeping Lip Mask

    Intensywnie regenerująca nocna maseczka do ust
    Berry (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    8066

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • SISLEY

    Sisleÿa L'Intégral Anti-Age

    Eye and Lip Contour Cream
    15 ml

    989,00 zł

    6.593,33 zł / 100ml

    16
  • Wyłączność

    LANOLIPS

    101 Ointment Multibalm

    Wielozadaniowy super balsam
    15 g

    72,00 zł

    480,00 zł / 100g

    46
  • SISLEY

    Baume Efficace

    balsam pielęgnacyjny na okolice oczu i ust<br />
    30 ml

    513,00 zł

    1.710,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    649,00 zł

    -21%

    10
  • GUERLAIN

    My Supertips

    My Superlips
    Tube 15 ml

    185,00 zł

    1.233,33 zł / 100ml

    18
  • CLINIQUE

    Repairwear Lip Treatment

    Sztyft pielęgnacyjny do ust
    3,6 gr

    119,00 zł

    3.966,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -40%

    290
  • Wyłączność

    LANOLIPS

    101 Ointment Multibalm

    Brzoskwiniowy multi balsam
    10 g

    72,00 zł

    720,00 zł / 100g

    32
  • CHANEL

    LE LIFT LIP AND CONTOUR CARE

    Zabieg Pielęgnujący Usta
    15g

    419,00 zł

    2.793,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    72,00 zł

    720,00 zł / 100g

    94
  • Nowość

    GISOU

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Nawilżająca maska do ust o zapachu miodu
    Cherry Choco – 15 g

    119,00 zł

    793,33 zł / 100g

    310
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Peptide Lip Tint

    Odżywczy błyszczyk do ust
    Salty Tan (10ml)

    115,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    3100

    Dostępne w 7 pojemnościach

    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Peptide Lip Boost

    Maska ujędrniająca usta
    Sugarmint (15ml)

    130,00 zł

    866,67 zł / 100ml

    796

    Dostępne w 2 pojemnościach

    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Peptide Lip Treatment

    Odżywczy balsam do ust
    Watermelon Slice (10ml)

    115,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    1200

    Dostępne w 5 pojemnościach

    Odkryj
  • Nowość

    OLE HENRIKSEN

    Pout Preserve 3 Petites

    Zestaw do pielęgnacji ust z peptydami
    3 x 7 ml

    125,00 zł

    595,24 zł / 100ml

    7
  • Nowość

    LANEIGE

    Lip Sleeping Mask Smoothie Açaï Mangue

    Maska do ust na noc, edycja limitowana
    Smoothie Mango Açaï (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    6006
  • Nowość

    LANEIGE

    Lip Glowy Balm Açai Mango Smoothie

    Nawilżający i nabłyszczający balsam do ust
    Smoothie Mango Açaï (10 g)

    95,00 zł

    950,00 zł / 100g

    2093
  • TATCHA

    The Melting Lip Balm

    Odżywczy balsam do ust
    Pinku (12 g)

    145,00 zł

    1.208,33 zł / 100g

    62

    Dostępne w 4 odcieniach

  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES

    Intensywne Wypełnienie I Nawilżenie
    Frais (11ml)

    299,00 zł

    2.718,18 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OLE HENRIKSEN

    Pout Preserve Chillers

    Mini zestaw do ust
    4 x 7 ml

    149,00 zł

    1.241,67 zł / 100ml

    50
  • OLE HENRIKSEN

    Pout Preserve Chillers

    Balsam do ust z peptydami
    Grenada Guava (12 ml)

    95,00 zł

    791,67 zł / 100ml

    93

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    35,00 zł

    233,33 zł / 100ml

    115
  • NABLA

    Viper Lip Mask

    Intensywna pielęgnacja ust
    Coconut Cream (15 ml)

    110,00 zł

    733,33 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 6 odcieniach

  • 119,00 zł

    595,00 zł / 100ml

    26

24 produkty z 72