APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Perfumy pudrowe

Delikatne i zmysłowe - zapachy pudrowe otulające ciało subtelną mgiełką pozwalają przenieść się w świat luksusu i odprężenia. Starannie połączone składniki charakterystyczne dla akordów pudrowych można znaleźć w wielu luksusowych i eleganckich perfumach. Wybierz ulubione zapachy w Sephora i znajdź wśród nich aromat, który idealnie podkreśli Twój temperament.



77 Produktów
  • CALVIN KLEIN

    Euphoria

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,90 zł

    466,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -26%

    1214
  • YVES SAINT LAURENT

    Opium pour Homme

    Woda Toaletowa
    100 ml

    469,00 zł

    469,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    474,00 zł

    -1%

    8
  • CHANEL

    ALLURE SENSUELLE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    50 ml

    Od

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    Velvet Orchid

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    709,00 zł

    1.418,00 zł / 100ml

    332

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    35 ml

    Od

    439,00 zł

    1.254,29 zł / 100ml

    260

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    ÉGOÏSTE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    100 ml

    609,00 zł

    609,00 zł / 100ml

    3
  • CHANEL

    CHANCE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    35 ml

    Od

    365,00 zł

    1.042,86 zł / 100ml

    94

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • VALENTINO

    Voce Viva Intensa

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    238,90 zł

    796,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    425,00 zł

    -43%

    657

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    COCO

    Woda Toaletowa w Sprayu
    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    29

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    GABRIELLE ESSENCE

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    439,00 zł

    1.254,29 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • GIVENCHY

    Irresistible

    Woda Perfumowana
    80 ml

    Od

    509,90 zł

    637,37 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    719,00 zł

    -29%

    415

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CAROLINA HERRERA

    Good Girl

    Woda perfumowana Roll-on
    10 ml

    109,00 zł

    1.090,00 zł / 100ml

    1547
  • J.P. GAULTIER

    Le Beau

    Woda toaletowa
    75 ml

    Od

    459,00 zł

    612,00 zł / 100ml

    758

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Edycja limitowana

    NARCISO RODRIGUEZ

    For Her

    kwiatowo-piżmowa woda toaletowa w formacie podróżnym
    Atomizer 10 ml

    129,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    684
  • TOM FORD

    Tobacco Vanille

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    23
  • DIOR

    Hypnotic Poison

    woda toaletowa dla kobiet - nuty kwiatowe i orientalne
    30 ml

    Od

    385,00 zł

    1.283,33 zł / 100ml

    1051

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Homme Intense

    Woda perfumowana - Nuty drzewne, ambra, irys i wanilia
    50ml

    Od

    509,00 zł

    1.018,00 zł / 100ml

    39

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    Atomizer 100 ml

    Od

    359,00 zł

    579,00 zł / 100ml

    4045

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    30 ml

    Od

    425,00 zł

    1.416,67 zł / 100ml

    331

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    50 ml

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    17
  • Wyłączność

    NARCISO RODRIGUEZ

    for her Pure Musc

    szyprowo-piżmowa woda perfumowana
    30 ml

    Od

    251,00 zł

    836,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    359,00 zł

    -30%

    1198

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    Atomizer 100 ml

    Od

    519,00 zł

    685,00 zł / 100ml

    4212

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Fahrenheit Parfum

    Perfumy dla mężczyzn - Nuty korzenno-drzewne
    75 ml

    679,00 zł

    905,33 zł / 100ml

    17
  • DIOR

    30 ml

    Od

    425,00 zł

    1.416,67 zł / 100ml

    33

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 77

Zapachy pudrowe kryją w sobie sporą dozę coraz popularniejszego uroku vintage. Kojarzą się z aromatami eleganckich pudrów z perfumerii w stylu retro lub talkiem dla niemowląt. Potrafią jednak również przyciągać, a wręcz hipnotyzować swoją zmysłowością. Dzięki temu od lat cieszą się popularnością wśród kobiet. W buteleczkach wypełnionych pudrowymi aromatami znajdziesz niezwykle szeroki wachlarz wonnych akordów. Z pewnością wybierzesz wśród nich perfumy idealnie pasujące do Twoich stylizacji zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Zapachy pudrowe z wykorzystaniem naturalnych esencji z kwiatów mimozy, irysa lub słodkich migdałów wyróżnia elegancki, kremowy aromat z odrobiną intrygującej goryczy. Waniliowe nuty w perfumach tego typu nadają im subtelnego kobiecego charakteru, który szczególnie dobrze sprawdzi się na romantycznej randce. W Sephora znajdziesz zapachy pudrowe stworzone przez najlepszych kreatorów branży perfumiarskiej. W swoich kompozycjach często łączą oni kokieteryjne pudrowe nuty z odświeżającymi esencjami kwiatowymi. Wykorzystując natomiast czyste piżmo i zmysłowego irysa, tworzą perfumy, które przywodzą na myśl tajemnicze kraje odległego Orientu. Zakochaj się w zmysłowych i wyrafinowanych pudrowych kompozycjach z Sephora, które fantastycznie podkreślą każdy aspekt Twojej osobowości.