Balsamy do ciała

Przekonaj się, jak wiele korzyści mogą zapewnić ci dobre balsamy do ciała. Ich delikatna konsystencja i piękny zapach sprawią, że nie będziesz mogła się bez nich obejść. I bardzo dobrze, ponieważ są to kosmetyki, które znakomicie zadbają o twoją skórę. Znajdź w Sephora wszystko, czego potrzebujesz.



117 Produktów
  • Tylko online

    MOKOSH

    Żurawina

    Masło do ciała
    120 ml

    69,00 zł

    57,50 zł / 100ml

    2
  • Tylko online

    MOKOSH

    Melon z ogórkiem

    Masło do ciała
    120 ml

    69,00 zł

    57,50 zł / 100ml

    2
  • Tylko online

    MOKOSH

    Pomarańcza z cynamonem

    Masło do ciała
    120 ml

    69,00 zł

    57,50 zł / 100ml

    1
  • DIOR

    Le Baume

    Rewitalizujący balsam - Dłonie, usta, ciało
    50 ml

    193,00 zł

    386,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    195,00 zł

    962
  • CLARINS

    Eau Ressourçante

    Mleczko pod prysznic
    200 ml

    93,90 zł

    46,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -30%

    35
  • CLARINS

    Eau Ressourçante

    Krem do ciała
    200 ml

    245,00 zł

    122,50 zł / 100ml

    57
  • CLARINS

    200 ml

    355,00 zł

    177,50 zł / 100ml

    29
  • KORA ORGANICS

    Renewing Hand & Body Wash

    Płyn regenerujący do rąk i ciała
    100 ml

    139,90 zł

    46,63 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    229,00 zł

    -38%

    3
  • Tylko online

    MOKOSH

    Marakuja

    Subtelnie Brązujący Balsam do ciała i twarzy
    180 ml

    71,00 zł

    39,44 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -20%

    1
  • 469,00 zł

    469,00 zł / 100ml

    9
  • Tylko online

    MOKOSH

    Czekolada z wiśnią

    Balsam do ciała
    180 ml

    43,00 zł

    23,89 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    44,00 zł

    -2%

    15
  • Tylko online

    MOKOSH

    120 ml

    59,00 zł

    49,17 zł / 100ml

    9
  • Tylko online

    MOKOSH

    180 ml

    79,00 zł

    43,89 zł / 100ml

    2
  • Tylko online

    39,00 zł

    39,00 zł / 100ml

    17
  • Tylko online

    89,00 zł

    74,17 zł / 100ml

    3
  • Tylko online

    MOKOSH

    180 ml

    42,00 zł

    23,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    43,00 zł

    -2%

    4
  • Tylko online

    MOKOSH

    180 ml

    85,00 zł

    47,22 zł / 100ml

    42
  • Tylko online

    MOKOSH

    Melon z ogórkiem

    Balsam do ciała
    180 ml

    65,00 zł

    36,11 zł / 100ml

    6
  • OUAI

    Crème corps Melrose Place

    Nawilżający krem do ciała
    212 g

    189,00 zł

    89,15 zł / 100g

    532
  • MOROCCANOIL

    Body Butter

    Silnie nawilżający balsam do ciała
    200 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    446
  • CLARINS

    Body Firming

    Krem ujędrniający do ciała
    200 ml

    245,00 zł

    122,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -18%

    61
  • SOL DE JANEIRO

    Beija Flor™ Elasti-Cream

    Nawilżający krem do ciała
    BEIJA FLOR BODY CREAM 75ML

    Od

    95,00 zł

    126,67 zł / 100ml

    108

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CLARINS

    Tonic Oil-Balm

    Olejek-balsam do ciała
    200 ml

    146,90 zł

    73,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    225,00 zł

    -34%

    131
  • CLARINS

    Balsam do Ciala

    Eau Extraordinaire
    200ml

    129,90 zł

    64,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    249,00 zł

    -47%

    3

24 produkty z 117