lang-close

Zestaw moroccanoil

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Normalne (6)
Kręcone (4)
Suche (4)
Cienkie, pozbawione objętości (1)
Farbowane i z pasemkami (1)
Nowości (6)
Wyłączność (3)
Włosy (8)
MOROCCANOIL (8)
Witamina E (2)
Wzbogacony w antyoksydanty (2)
Keratyna (1)
Serum (2)
W płynie (1)
 • MOROCCANOIL

  Zestaw nawilżający - Zestaw do pielęgnacji włosów

  Szampon Moroccanoil Daily Use Moisturising Shampoo, wzbogacony bogatym w przeciwutleniacze olejkiem arganowym i nawilżającymi czerwonymi wodorostami, dostarcza składników odżywczych niezbędnych do naprawy i odżywienia suchych włosów. Moroccanoil Care to wielofunkcyjny produkt do pielęgnacji włosów wzbogacony olejkiem arganowym, który pozostawia włosy miękkie i elastyczne oraz dodaje im blasku. Formuła typu "wszystko w jednym" chroni również przed uszkodzeniami termicznymi i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
  115,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Blond Parfait - Zestaw do pielęgnacji włosów

  "Blond Parfait" to zestaw podróżny dla blondynek zawierający szampon i odżywkę Blond Parfait oraz pielęgnację Blond Perfecting.
  135,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Passion Repair - Zestaw do pielęgnacji włosów

  Przedstawiamy zestaw naprawczy Moroccanoil Passion. Pokochasz ten limitowany zestaw zawierający szampon i odżywkę Moroccanoil Moisturising Repair z bogatym w przeciwutleniacze olejkiem arganowym i keratyną, które wzmacniają włosy osłabione lub zniszczone farbowaniem, zabiegami chemicznymi lub suszeniem, oraz naszą kultową odżywkę Moroccanoil, która nadaje włosom miękkość i elastyczność.
  259,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Passion Hydration - Zestaw do pielęgnacji włosów

  Przedstawiamy zestaw nawilżający Moroccanoil Passion. Z pewnością pokochasz ten limitowany zestaw zawierający szampon i odżywkę nawilżającą, które zapewniają optymalne nawilżenie dzięki olejkowi arganowemu, witaminom A i E oraz nawilżającym wodorostom czerwonym, a także wielofunkcyjny produkt do układania włosów, który natychmiast rozplątuje i nawilża włosy, zapewniając im gładkość nawet przez 72 godziny.
  259,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Takes Flight Set Volume – Zestaw do pielęgnacji włosów

  Kuracja Moroccanoil Light oryginalna baza do stylizacji włosów, która może być stosowana jako rewitalizujące i stylizujące wykończenie. W skład tego podróżnego zestawu wchodzi szampon i odżywka zwiększająca objętość, które łagodnie myją i odżywiają włosy, nie obciążając ich, a także spray zwiększający objętość włosów u nasady oraz kuracja Moroccanoil Light, która oferuje te same dobroczynne właściwości, jak oryginalna kuracja, ale w lżejszej formule, idealnej do cienkich włosów. Podróżny zestaw zwiększający objętość składa się z czterech miniaturowych produktów z linii Moroccanoil zwiększającej objętość włosów.
  229,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Escapade in the Mediterranean - Zestaw do regeneracji włosów

  Odżywiaj swoje zniszczone włosy za pomocą tego limitowanego zestawu zawierającego nasze bestsellerySzampon nawilżający 70 mlOdżywka nawilżająca 70 mlMoroccanoil Kuracja 25 mlRegenerująca maska do włosów 75 mlNawilżający szampon i odżywka zawierają olejek arganowy, bogaty w przeciwutleniacze i keratynę, która pomaga wzmocnić włosy osłabione lub uszkodzone w wyniku farbowania, zabiegów chemicznych lub stylizacji. Regenerująca maska do włosów zawiera również olejek arganowy, proteiny keratyny i masło shea, które utrzymują elastyczność włosów w ciągu zaledwie 5 7 minut. Kultowa kuracja Moroccanoil pozostawia włosy miękkie i elastyczne oraz dodaje im blasku.
  225,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Escapade in the Mediterranean - Zestaw nawilżający do włosów

  Nawilżaj suche włosy tym zestawem z limitowanej edycji, zawierającym nasze bestsellerySzampon nawilżający 70 mlOdżywka nawilżająca 70 mlMoroccanoil Care 25 mlMaseczka intensywnie nawilżająca 7 5mlSzampon i odżywka nawilżająca zapewniają optymalne nawilżenie dzięki zawartości olejku arganowego, witamin A i E oraz nawilżających czerwonych alg. Kultowa kuracja Moroccanoil Treatment pozostawia włosy miękkie i elastyczne oraz dodaje im blasku. Poprawia ich strukturę, elastyczność, połysk i ruch.
  225,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MOROCCANOIL

  Takes Flight Set Hydration – Zestaw do pielęgnacji włosów

  Kuracja Moroccanoil oryginalna baza do stylizacji włosów, która może być stosowana jako rewitalizujące i stylizujące wykończenie. Zestaw zawiera produkty w formacie podróżnym nawilżający szampon i odżywkę, które łagodnie myją i odżywiają włosy, intensywnie nawilżającą maskę, która ożywia przesuszone pasma oraz kurację Moroccanoil o działaniu rewitalizującym i stylizującym. Podróżny zestaw nawilżający składa się z czterech miniaturowych produktów do włosów z nawilżającej linii Moroccanoil.
  229,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane